Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka? Baja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka? Baja van velem?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik fiú barátom csajáról lenne szó.


Észrevettem többször, hogy figyel, megnéz, megles engem. Ha velem jön szembe az utcán és hirtelen megpillant, lefagy az arcáról a mosoly. Ha az utcán áll és meglát, látszik, hogy zavarba van, mindenfelé néz, feszült lesz.


A jó mútkor kettesben talált minket. /teljesen természetes volt, sokszor beszéltünk már kettesben, semmi extra nem volt benne/


Mikor meglátott, fennakadt a szeme, megtorpant, lefagyott és elég ellenszenves arcot vágott. Csak állt egy helyben, leblokkolt, meglepődött teljesen.


Másnap köszönt nekem az utcán, de épphogy csak kinyitotta a száját.


A srác nagyon vonzódik hozzám, de persze ezt a csajának nem mesélte el. Nekem is tetszik, de eszem ágában sincs semmibe belemenni, de neki sem, hiába szeretné. Megbeszéltünk, hogy jó lenne, de csak ha szingli lenne. Másképp sehogy nem működne a dolog.


Mi baja van velem? Amúgy nem ismer, sosem beszéltünk, nem is akarok vele semmilyen szinten társalogni, csak fura nekem.


Mivel köszönt, nem lehet baja velem igazán?

Vagy csak álca lenne, csupán tartja magát, nehogy bunkónak nézzem?


2015. jún. 14. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

fiú barátom csajáról lenne szó.

A srác nagyon vonzódik hozzám.


Mi van??

2015. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen tiszta hogy te fiú vagy e vagy lány.
2015. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
A csaj nem szereti hogy pasijaval logsz. Ne logj vele!
2015. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Interferencia ***** válasza:
100%
Ebben a sztoriban senkinek sem tiszta a neme. :D
2015. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oops, bocsánat. Én vagyok a lány. (21)


A haverom 20F.

2015. jún. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!