Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soknak szamit a 2 fiu 19 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soknak szamit a 2 fiu 19 eves lanynak?

Figyelt kérdés
16 evesen szerelmes lettem,kicsit tobb,mint 2 evig tartott,aztan vege is lett,nem ment mar.. ra 2 honapra ossze jottem egy fiuval,akivel csak 4 honapig voltam egyutt. Megcsalt,kihasznalt,de szerencse,hogy erre rajottem. Szuleim szerint sok a 2 fiu,vegyek vissza a tempobol,mert senkinek sem fogok kelleni kesobb. Meg ugy viselkedek,mint egy 15 eves,nem most kellene bulizni,hanem elotte kellett volna. Most sem jarok el surun,egy honapban 1x. Elnezest az ekezet hianya miatt,de nem jo a laptopom :/ Koszon elore a valaszokat :)
2015. jún. 15. 00:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Koszonom * En ugy erzem,hogy most kell mennem bulizgatni,baratnokkel lenni,nem akkor,amikor gyerekem van. Sajnos sok ismerosom eljar par honapos pici baba mellett..
2015. jún. 15. 00:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, nyugi :)
2015. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sok az, és a szüleidnek akkor lenne igazuk, ha a 2 elé még egy 1-es is beférne, mint 12. Na az sok lenne. De ez nem az. :D Csapassad az életet!
2015. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Remélem nem komoly a kérdés...

19 évesen 2 fiú egyáltalán nem sok.

Havonta egy buli,egyáltalán nem sok.

Tessék eljárni sűrűbben szórakozni,élvezd az életet, ilyen butaságokkal meg ne foglalkozz! :)

2015. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Csak akkor, ha lefeküdtél velük. Azok a fiúk, akikkel csak jártál szexmentesen, nem számítanak, még akkor sem ha 20-an voltak, inkább csak azt jelzik, hogy van tartásod.

A számmal önmagában nincs baj, de ha nem tudsz mellé olyan barátokat is felmutatni, akik egyértelműen lefeküdtek volna veled, de te nem hagytad az baj. És a férjjelöltednek, muszáj tudnia mindről - persze csak ha érdekli.

Sokan állítják, hogy a pasik száma nem számít. De igen számít, csak elhitetik magukkal, hogy nem. Tudok olyanokról, akik azért váltak el a feleségüktől, mert megtudták, hogy sok pasival volt "kapcsolata". A sok 5 alattit jelent. Persze sok fiú van, aki huszonévesen még bemagyarázza magának, hogy nem baj ha kiélte magát a barátnője/felesége. Majd amikor egyik, másik expasi lesz a kollégája, vagy megy hozzájuk festeni, csempézni, stb... Akkor borul a világ, és 40 évesen hagyja ott a feleségét 2-3 gyerekkel...

Tudom, hogy nem tetszik, és nem mindig történik ez, de sokszor van ez így. És válóoknak ilyenkor az elhidegülést írják, mondják. Persze ez nem igaz.

2015. jún. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Jaaa, és a buli. Most kell szórakozni, persze józanul. Buli minimum hetente 2x. De semmi ivás, tudatmódosítás, és nem lehet egy éjszakás szex.
2015. jún. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó válaszoló elég retardált. Van, akit zavar a régi partnerek száma, van akit meg nem. Mi az istenért jönne az exem csempézni? Ne verd át a partnereidet, ha nem akarja tudni, nem kell pontos számot mondani, de egyébként 10 alattit még be lehet általában vallani, ha már vagy 23-27 éves kor felett, attól függ milyen a partner. Egy teljesen önbizalomhiányos, szerencsétlenségkupacot zavarni fog az is, ha már 2-3 partnered volt előtte. Egy átlagos srácot zavarni fog, ha volt egyéjszakásod. Másokat meg az se érdekel, ha 30 pasival voltál, amíg nem kaptál el semmit.

19 évesen a 2 a nagyátlagnak nem sok. A mi korosztályunk szüleinek a gyerekkorában még el tudom képzelni, hgy az volt, főleg ha aránylag idősebb szüleid vannak. Az enyémek is egymás első szerelmei, nem tudom ez mennyire volt általános, de szerintem sokkal inkább, mint manapság.


Megmondom neked őszintén, akit a mai világban ez zavar, azzal jobb is, ha nem kezdesz, mert nehéz az ilyenekkel, nagyon sok minden másban is hülye elveik meg elvárásaik lesznek, nehéz rajtuk kiigazodni és kb lehetetlen nekik megfelelni.


Ha esetleg majd 12nél tartasz, akkor jobban meg kell gondolni, hogy mennyit vallasz be. Én kb ott tartok (23L), barátomnak csak annyit mondtam, h több mint amennyiről ő tudni szeretne. Ha akarja, mondok számot. Nem akarta, de nem érdekli. Élvezi hogy nem vagyok annyira prűd mint az ex barátnője, aki meg még szűz volt amikor kezdték. Meg hogy mostanra már jól megtanultam sz0pni, stb. Az érdekli, hogy a jövőben ne csináljak ilyeneket. De ha őszinte akarok lenni, szerintem ő a "veszélyesebb" kettőnk közül ilyen téren, nekem már elég volt, simán vele maradnék akármeddig, sose jutna eszembe megcsalni. Rá meg még rájöhet, hogy ki kellene próbálni másokkal, kiélni magát stb. Szerintem ő nem olyan jellem, de sose lehet tudni.

Elkalandoztam...


19 évesen 2 pasi kb átlagos, átlagos pasinak oké, nyugi.

2015. jún. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ez az utolsó válaszoló elég retardált." Erre inkább nem reagálok, nem süllyedek le a te szintedre.

Kislányom! Igazad van! Főleg a nagy élettapasztalatoddal. Azért drukkolok neked, hogy ne derüljön ki soha, a férjed előtt, hogy még a múltadat is megtagadod. Nagyon rossz ám az egyedülálló 40-es anyukáknak...

2015. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!