Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti hol ismerkedtek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hol ismerkedtek ha már nem jártok szórakozó helyekre és tartós párkapcsolatot is szeretnétek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok már nem járok bulizni olyan fiúkkal akarok ismerkedni akiknek nem az egy éjszakás kapcsolat a terve. Tudom hogy fiatal vagyok még de én már vágyom arra hogy valaki viszonozza a szerelmem. Regisztráltam már társkereső oldalakra is de ott csak olyanokba botlottam akik csak a szex. Inkább töröltem magam.

2015. jún. 15. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg itt gyk-n :D
2015. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akárhol. Nincs megszabva, hogy hol milyen szándékú emberek vannak. Ahogy az sem, hogy a szándékuk végleges.

A párom például csak egyéjszakást szeretett volna velem. Ennek idestova két éve... :D

2015. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én szórakozóhelyen ismerkedtem meg a férjemmel...Nem csak egyéjszakás kalandot lehet találni, de tény hogy nekem is rengeteg próbálkozások és felesleges köröm volt.
2015. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárhol, munkahely, utca, tömegrendezvények... Nem célzottan ismerkedési céllal kezdek beszélgetni emberekkel egyébként, nem görcsölök rá.
2015. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó ötlet lehet még a különböző fórumokon, közösségi oldalakon neten. Poénnak írta itt fent valaki a GYK-t, de nincs kizárva az sem. :)

Társkeresőn, egyéb helyeken, ahol "direkt" ismerkedés folyik, sokat kell szitálni, hogy ne a szex legyen a középpontban. De mondjuk egy fórumon/csoportban, ahol a hobbidnak megfelelő emberekkel beszélgethetsz, nem a pasizás/csajozás az első, hanem a hasonló ízlésű emberek megismerése. Ha itt találsz valakit, akkor valószínűleg nemcsak egy ismeretlen éjszaka lesz, mint buliban. :)

2015. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!