Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesz a barátnőm ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz a barátnőm ilyen appot a telefonjára? Problémát jelenthet?

Figyelt kérdés

[link]

Ezzel játszik.

Ez mi? Meg akar csalni vagy ez csak egy játék? Amikor kérdeztem mi ez azt mondta, hogy magától települt, de épp most frissíti az appjait és látom, hogy most manuálisan telepítette.


2015. jún. 15. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minek kutakodsz ?
2015. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Magától települt" made my day :DDDD


Ettől a játéktól nem fog megcsalni, de ezzel a habitussal én politikusnak küldeném a barátnőd.

2015. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kutakodok, én is használom a telefonját, és véletlenül láttam meg. Most azzal jön, hogy a barátnőjével együtt játszottak vele.
2015. jún. 15. 20:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőjének is magától települt?
2015. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gondolom most már bevallja, hogy ő tette fel. Engem nem zavar amúgy, ha tényleg nem valamiféle félrelépés, vagy annak érzése a cél.
2015. jún. 15. 20:18
 6/12 A felhasználó ***** válasza:
Ránézésre egy magyar otoge VN, semmi köze a megcsaláshoz. Kivéve persze ha neked az is megcsalás lenne ha valami brazil szappanoperát néz.
2015. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

lol ez egy játék, ahol rajzolt karakterekkel lehet "randizni"

kb annyira megcsalás, mintha valaki a simsjével megkefél egy másik simst

2015. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy játék, semmi köze a megcsaláshoz, nem ismerkedős applikáció. Mindenféle karakterek vannak benne, történnek az események, és te kiválasztod, mit reagálsz, hová mész, kivel beszélsz stb.


Én a helyedben inkább amiatt aggódnék, miért játszik a barátnőm egy 12 éveseknek való játékkal, és miért hazudik róla.

2015. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:DD tényleg tök vicces, hogy ilyen miatt féltékenykedsz. Őszintén amúgy én nem ismerem ezt az alkalmazást, de már az oldal alapján, amit linkeltél, látszik, hogy ez csak valami játék, nem alkalmas megcsalásra... :D És már meg ne haragudj, de komolyan beveszed, hogy magától települnek az ilyenek??? :D Ilyen naivitás+hülyeség kombóval szerintem ha megcsalna, se vennél észre belőle semmit.
2015. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy aggódnia kéne a kérdezőnek amiatt, hogy nem mondta el/letagadta, hogy ezzel játszik.

Szerintem csak kínos neki, hogy ilyen kislányoknak való dolgokkal tölti az idejét. Őszintén, én most kezdtem el ezt a játékot, neked hála kérdező, de 20 éves fejjel én még a barátnőim előtt is letagadom majd :D

2015. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!