Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, alakult már ki párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, alakult már ki párkapcsolatotok, hogy valaki le szólított az utcán?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen szöveggel indított a srác és, hogy alakultak a dolgok ? :D

2015. jún. 16. 10:50
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon ritka...
2015. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak így szedek fel csajokat.
2015. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyenre példa
2015. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, én világéletemben mindenkit elhajtottam, aki utcán akart ismerkedni, ha szimpatikus volt, ha nem. Sőt, igazából meg se néztem, hogy milyen: egyszerűen annyira idegen nekem az utcai ismerkedés, hogy ha egy Adonisz jött volna oda lenyűgöző stílussal, őt is elhajtottam volna (történetesen pár hete egy nagyon jóképű, nagyon jó stílusú férfi szólított le, de ugyanarra a sorsra jutott, mint bárki más, aki így próbálkozott ismerkedéssel). Nem mindenkinek jön be ez a műfaj...
2015. jún. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem hülye vagy, a normális lányok szinte teljesen kivirulnak, ha így leszólítják őket. Mondjuk ebből következik, hogy nem vagy normális.:) Az ember amúgy se tud máshol ismerkedni, csak az utcán. Buliba nem megy, mert a többségnek nem kell olyan nő, aki buliba jár, és ha sulikat már elvégezte, akkor maradnak a kávézók vagy az utca.
2015. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!