Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg, hogy ő kell nekem?

Figyelt kérdés

Az exeim száma zavarja. Meg az, hogy "jó pasik" (tudom, szubjektív) voltak. Nekem ő nagyon tetszik, de neki semmi önbizalma és lehet, hjogy ezért nem akar velem összejönni, mert nem tud ezen túllendülni. Mit tegyek?


26 évesek vagyunk.


2015. jún. 16. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Válassz Férfit és ne olyat, akit meg kell győzni arról, hogy ő az! Lekvár pasival ne kezdj, senkit nem lehet megmenteni saját magától. Amíg nem nő fel és szedi össze magát, addig abból fog állni a kapcsolatotok, hogy te bíztatod és támogatod lelkileg, hogy ő jó pasi, és bizonygatod, hogy nem csalnád meg sosem mással. Aztán vagy elhiszi, vagy az agyadra megy.
2015. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz olyasmit erőltetni, ami nem megy? A leírásod alapján

1. önbizalomhiányos, féltékenykedni fog egész kapcsolatotok alatt, amivel tönkreteszi az egészet

2. olyan sok partnered volt, hogy könnyűvérű ribinek tart, nem akar belebonyolódni a helyzetbe, szégyellene téged, nem akar a 36.-ik lenni a sorban.

Mivel a szerelmedet azzal indokoltad, hogy "ő kell neked" és "neked ő nagyon tetszik", nekem sem úgy tűnik, hogy túlzottam mély érzelmeid lennének irányába. Valószínűleg ő sem hiszi, hogy többet tudnál nyújtani neki, mint az előtte elfogyasztott számos "jó pasinak", nem bízik benned, és minden oka megvan rá.

2015. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mivel nem ismerem olyan régóta, szerelemről még nem beszélünk, ezért írtam, hogy kell nekem és tetszik. Erős vonzalom és szimpátia van, nem mély érzelmek.
2015. jún. 16. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Amelyik pasi meg kell győzni az veszett fejsze nyele, hidd el, tapasztalat. Én marha 17-18 évesen másfél évig győzködtem egy pasit, hogy nekem ő kell és milyen jó pasi. Végül összejöttünk. A következő pár évben rendszeres volt, hogy féltékenykedett, sírt, hogy biztos elhagyom valami jó pasiért és egy olyan jó csaj mint én miért van egy ilyen nyomival. Konkrétan az agyamra ment. Hogy a fenébe érezzem magam jó csajnak ha nem az általam látott férfivel voltam együtt hanem egy önbizalomhiányos kiskamasszal? Szakításkor is első kérdése, van egy harmadik? Na itt lettem biztos abban, hogy teljesen "jó" ötlet szakítani. Rövidtávon a híradóba kerültünk volna. Brutális gyilkosság a csendes kisvárosban....
2015. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne is mondd... én is próbálkoztam ilyennel. Azért az nagyon ütött, amikor a két méteres állat sírva térdelt előttem, hogy ne szakítsunk, mert akkor mi lesz ővele? Mégis mit gondolt, hogy azok után majd felnézek rá, mint férfira? Sose kezd olyannal, aki saját magát nem tartja elég jónak hozzád. Nagyon durva dolgok lesznek belőle!
2015. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen lelki sérült nyomorékkal szóba sem kellene állnotok, de ti csajok mindig az ilyen szerencsétlenek után futtok!
2015. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jhajjj.. Persze. Most éppen a szerencsétlenek után futunk, két kérdéssel lejjebb meg azt fejtegetik, hogy "A nőknek miért a nagydumás paraszt csávók kellenek ?" szánalom ez már...-.-


De én nem értem. Jó állása van, helyes, a teste is jó, egyetemet végzett, intelligens, művelt srác. De mivel kevesebb csajjal volt együtt mint én pasival, ezért ilyen téren ekkora baj van vele . Ez felfoghatatlan számomra.

2015. jún. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!