Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le az állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le az állandó féltékenykedést? (Nincs senkim)

Figyelt kérdés

Nincs barátom, tavaly tetszett egy fiú, de mióta elutasított, már túlléptem rajta. De nem is ez a lényeg.

Sajnos nagyon féltékeny típus vagyok, kb minden szerencsétlenre féltékeny vagyok. Van az osztályban egy lány, aki az összes fiúval nagyon jóban van, és ha hülyülnek vagy valami, mindig féltékeny leszek. Pedig nem tetszik egyik fiú sem, ez biztos. Meg van egy barátnőm, aki akkora focibolond, mint én, a fiúk mégis csak vele beszélik meg a meccseket, és ez is zavar. (Egyébként szerintem engem nem vesznek komolyan...) Meg akkor tudok nagyon féltékeny lenni, ha "találok" a neten más Neymarzete-t. (A Neymar fanokat szokták így hívni.) Pedig van egy netes arátnőm, akivel úgymond Ney által ismerkedtünk meg, és tök jól kijövünk egymással, úgy, hogy mindkettőn odavan Neymarért. Na de fangirling vége. Tudom, hogy ez nem feltétlen jó, és ezért sosem mondom ki hangosan (vagy írom le... ezen kívül), mivel nincs jogom féltékenynek lenni. Hogy csökkenthetném ennek a mértékét?



2015. jan. 27. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem kellene így ráfeszülni a dolgokra! Ennyi. Lazulj le egy kicsit...
2015. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2015. jan. 27. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok habár kicsit mégis más.


De féltékenynek az vagyok, de úgy védeezem hogy már régóta tudom hogy nekem nem nagyon lesznek közeli barátaim. Megóvom őket magamtól.

2015. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem szabad ezt! direkt oda kell menni, nem erőszakosan, de valahogy próbáljatok meg bekapcsolódni a beszélgetésbe. nem egyből, de ki fog alakulni idővel, meglátjátok. Az egyes voltam.

26L

2015. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Eléggé félénk vagyok, de azért próbálkoztam én már. És néha egész jól elbeszélgetünk, csak nem a fociról. De én arról szeretnék, amikor kedvük van megbeszélni mással is, akkor is mindig úgy kezdik: "Xy, láttad ezt meg azt a meccset?" Xy alatt a barátnőmre gondolok. És akkor úgy ketten tök jól elbeszélgetnek.

De közben rájöttem, hogy az jelenleg nagyobb problémám, hogy engem soha senki nem vesz komolyan foci témában. :(

2015. jan. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!