Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért viselkedik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért viselkedik velem így a pasi?

Figyelt kérdés
Nyáron pincérként dolgoztam mint diákmunka, ott megismertem egy 22 éves, elég jóképű pasit. Nagyon sokat beszélgettünk, ökörködtünk, és érezni lehetett, hogy bejövünk egymásnak, habár sosem randiztunk de elég sok célzást kaptam tőle, hogy csinos és értelmes vagyok, stb. Majd egyik napról a másikra, minelőtt vége volt a melónak, nagyon hűvösen viselkedett velem, már hozzám sem szólt, nem köszönt meg semmi, elvolt másokkal. Majd megtudtam, hogy már 2 éve barátnője van. Namármost, úgy tűnik, hogy jövő hétvégén lesz egy házibuli, ahova egy közös ismerősünk mindkettőnket meghívott, valósznűleg ő is ott lesz. Hogy kellene viselkednem, szóba hozzam a tavaly nyári dolgokat?
2014. máj. 27. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne. Minek? Semmire nem mész vele.

Ráadásul az jobban megbolondít egy pasit, ha hidegen viselkednek vele(legalábbis az ilyen fajtát.)

Ő szórakozott veled, szarj a fejére:D

2014. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elő fordulhat, h csak azért kedveskedett veled, mert munkatársak voltatok, és ugymond 'kötelességének érezte'

én is hasolló kép vagyok a kollégákkal: alapból letojom öket, de ha odajönnek hozzám akor kedves, normális vagyok velük.

23f

2014. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ó szépfiú emlékszel még rám tavaly nyárról?

ezt kérdezd tőle mikor ott a csaja.

2014. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!