Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban élő emberek! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noi333 kérdése:

Házasságban élő emberek! Ti milyen gyakran szexeltek?

Figyelt kérdés
pusztán kíváncsi vagyok.. :) én 25 éves nő vagyok párom 33 éves. van 2 gyekőc még kicsik és néha nehézkes időt szánni magunkra de nekem mostanában olyan magas a libidóm, hogy napjában többször is elkapnám a párom... :D más hogy van ezzel?

2015. jún. 17. 00:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 eve vagyunk hazasok, 5 eve egyutt atlag heti 5-10 alkalommal. Igaz, nekunk nincs gyerekunk. Van, hogy ram is nagyon ramjon akkor nekem is tobbre van igenyem, szerencsere a ferjem barmikor vevo ra.
2015. jún. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
22-23 évesen minek kellett neked gyerek?:/
2015. jún. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát félre ne értsetek nem panaszkodni jöttem örülök hogy anyuka lehetek. legalább mindig fiatal anyuka leszek nem vén szatyor mikor nagyok lesznek a gyerekeim.... csak kiváncsi vagyok.... :-) egyébként mi 10 éve vagyunk együtt 4 éve költöztünk össze.
2015. jún. 17. 08:57
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Kérdeztem ezt úgy, hogy anyám engem 18 évesen szült.:)

De őt is elítélem érte, sokszor mondom neki,hogy mit képzelt ő magáról...olyan fiatalon.:)

2015. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3-4 alkalommal.
2015. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
47%

Én 22 vagyok a férjem 25. Nekünk is van két kicsi gyerekünk 3, és 1 éves. 5 éve vagyunk együtt, nemsokára lesz a 2. házassági évfordulónk.

Nálunk a szexben nincs rendszer, amikor összejön, akkor összejön. Mondjuk átlag heti 1 az megvan szinte mindig.

2015. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tavaly szulettek az ikreink, ugyh azota elegge lecsokkent a szam sajnos. Atlagban azert a heti 1-2 alkalom meg igy is megvan. Elotte naponta volt szex, sot elofordult, h naponta tobbszor is. En 32 eves vagyok, parom 34 es 4 eve vagyunk egyutt.
2015. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

most miért lenne attól valaki vén szatyor, ha pl. 30 évesen szül? ezt sose értettem... ha jól tartod magad, sosem leszel vén szatyor, no meg láttam én már olyan korombelit(25 vagyok), aki legalább 40-nek nézett ki, szóval...


kérdésedre válaszolva, nem vagyok házas, de örülj neki h magas a libidód, tuti örül a párod :)

2015. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Napi 1 simán meg van.

Ja hogy,az asszonnyal?Akkor úgy nem:)


Komolyra fordítva a szót.

Tapasztalatom alapján,kor,vérmérséklet és hormonok kérdése ez szerintem.

Sok nő meg egyáltalán vagy alig kívánja szülés után a szexet.

F40+

2015. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2015. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!