Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban vagyok! De nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban vagyok! De nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy srác kb egy éve ismerjük egymást, szoktunk csetelni is régebben még ritkábban, de már majdnem minden nap. Lelkiismeret furdalásom van ez miatt, próbáltam őt kiverni a fejemből de nem megy, sokat kacérkodtunk egymással, kölcsönösen tetszünk egymásnak, a helyzetet nehezíti, hogy ahol élek egy kis faluban ő lett a háziorvos. Eddig elkerültem azt, hogy személyesen találkozzunk, nem tudom hogy hogyan kezeljem a helyzetet, ha a sors úgy, hozza, hogy szemtől szemben állunk egymással? 4 évvel idősebb nálam! Ő 33 éves. Az a baj, hogy nagyon jó pasi túl jó! :(
2015. febr. 6. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagy házas, ha ezt a pasit is csak 1 éve ismered? Vagy nem szerelemből mentél férjhez, mert akkor nem chatelgettél volna ezzel a pasival. Ha a házasság a fontos elfelejted a pasast nem chatelsz vele többet és kész. Ha meg a férjeddel régóta vagy házas és el akarsz válni, az más tészta.
2015. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5 éve vagyok házas, gyerek nincs! A férjem sajnos a munkájából kifolyólag sokat dolgozik, és csak hétvégente jön haza.
2015. febr. 6. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj, bealsz a sorba te is!

Fas zsag ez a hazassag, de sajna en is keson jottem ra, keves az olyan no aki alkalmas ra, sajna szinte mindegyik ribiskedik.

2015. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, nézni szabad,de megcsalni senkit sem :)
2015. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem kezdj el egy naplot ha meg nem tetted volna, érdekes tortenetek az ilyenek.

Mellesleg szerintem talalkozzatok.

Ugy konyebb eldinteni. Barkinek kiadhatja magat az ember neten.


18/f

2015. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a dolog amit irsz, ez a "házasság" ez mi? Ilyen fogadalomféle, hogy közös házban laktok és nem dugtok mással akkor sem ha attól lennéteke boldogok? Meg hogy azt hazudjátok egymásnak hogy szeretitek egymást akkos is ha már nem? Nem lehet aból kilépni? Miért léptél bele? Társadalmi elvárás? Fura egy csaj lehetsz..
2015. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!