Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg finoman egy kolléganőmnek, hogy nem jön be és nem akarok tőle semmit. Anélkül hogy probléma legyen ebből?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm pillanatnyilag így semmilyen indokot nem tudok felhozni hogy miért nem akarok vele lenni. Egész egyszerűen nem az esetem (nagyon nem).


Nyíltan nem próbálkozik be (ügyesen nem lépi át azt a határt amikor azt mondhatnám, hogy nem) de állandóan simul meg "mindig ott van" és kezd erősen zavarni.


Milyen taktikát javasoltok? Egy HR cégnél dolgozunk, klasszikus irodai munkahely.


2015. jún. 17. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Azt hittem, a pasiknak minden nő jó.
2015. jún. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle megoldás létezik. Az egyik az egyenes, őszinte út. Lehet diplomatikusan is.. vagyis odaállsz elé, azt mondod úgy sejted (mert látod a viselkedésén/mások látják a viselkedésén) hogy ő azt gondolja, lehet köztetek valami. Elnézést kérsz, amiért hamis jeleket küldtél felé, amit félreértelmezhetett, de te nem szeretnél párkapcsolatot. Így magadra vállalod a "rossz" szerepet, neki pedig megmarad a büszkesége. Szemtől-szembe ezen kívül csak úgy tudod leállítani, hogy megsérted, te pedig ezt nem akarod.

A másik megoldás az elterelés. Mikor kérdezi, hogy vagy, milyen napod volt, mit csináltál este, azt mondod neki, randid lesz/volt. Nem kell róla semmit mesélni, csak azt, hogy rég találkoztál már olyan nővel, aki megfogott, és nem beszélsz róla, nehogy elkiabáld. Nem kell mesélni semmit, ha faggat, mert "még nem biztos". Pár nappal később pedig azt mondod, nem jött össze, de nem baj, úgyis élvezed az az egyedüllétet, majd lesz párkapcsolatod, ha idejét érzed. Így olyan formában tudod visszautasítani, hogy tulajdonképpen nem őt utasítod el, hanem magát a párkapcsolat lehetőségét bárkivel.

2015. jún. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Huh ebben a ők jobbak.

Egyébként ha elkezded őket haverként kezelni, az megoldás lehet. Én onnan tudom, hogy nem jövök be egy férfinak, hogy megosztja velem a kínos élményeit, vagy gondjait a női nemmel kapcsolatban. Ha be akarsz vágódni valakinél, nem kezded el magadat szidni vagy rossz színben feltüntetni, ebből azért illene levágnia.

2015. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát sajnos a haverként kezeléses módszer amit az utolsó írt nem jött be. Gyakorlatilag tökmindegy mit mondok nem változik semmi...


A bekamuzok egy randit vagy hasonló az jól hangzik, szerintem megpróbálkozom vele. Az egyenes módszer azért nem jó, mert konkrétan "nem tett ajánlatot" így mondhatja azt hogy jahát őőőőőőőőő aztán nem akart semmit (és még én égek be).


Köszönöm mindenkinek!

2015. jún. 17. 01:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyenes út a legegyszerűbb és legcélravezetőbb. Ebben a helyzetben átlagos érzelmi intelligenciával simán kivitelezhető, hogy ne legyen sértő. Nem kell hozzá az ő nyílt ajánlata, nem kellenek szavak ahhoz, hogy valami teljesen nyilvánvaló legyen. Elég az, hogy te úgy látod, érez irántad, közeledik, többet szeretne.

A kamuzás kimerítő és kétes sikerű, nem beszélve arról, hogy manipulatív és nem túl etikus.

2015. jún. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csinálnám, hogy félrehívnám őt, természetesen úgy, hogy ne hallja senki sem, és megmondanám neki, hogy hallotta valakitől és te is észrevetted, hogy nem vagy neki közömbös, megkérdezed tőle hogy ez igaz -e, vagy csak félreértitek-e? ha azt mondja igen igaz, akkor megmondod neki hogy nem akarsz kapcsolatot és csak barátként tudnád vele elképzelni a kapcsolatotokat, ha azt mondja hogy ha neem, nem igaz, akkor is ugyanezt mondod, hogy hú, akkor jó, mert te csak barátként tudnád vele elképzelni a kapcsolatot. Legyél egyenes.
2015. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
takaroggy any*dba, g*ci ronda vagy te ringyó. Ezek utána tuti, hogy nem fog próbálkozni.
2015. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!