Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok számotokra tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra tényleg zavaró ha a párotok állandóan testi kontaktust akarna teremteni veletek?

Figyelt kérdés
testi kontaktus mint megfog mikor elmentek mellette, megsimogat, megölel, oda bújna hozzátok, ha csak tévéztek is fogni akarná a kezetek, vagy a lábatokat.
2015. jún. 17. 02:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten igénylem ezt. Csak akkor változik meg, ha már nem szeretem annyira mint annak előtte.
2015. jún. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En is igenylem es adom is. Egyik baratnomet viszont kifejezetten zavarja, mindig raszol a parjara.
2015. jún. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szomorú lennék ha ez zavarná őket.
2015. jún. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten örülök, ha a párom bárhogy közelit, még ha mosogatás, kaja készítés közben is teszi. Szeretem, mikor mögém jön és bújik, vagy mikor idétlenkedik, ezt én is viszonozom. Nagyon jó érzéssel tölt el közelsége, jók a spontán puszik, csókok is. El nem tudnám képzelni, hogy ezt ne tenné s tegyem én is vele. Mi így vagyunk jó páros szerintem.


Hogy mitől lehet az, ha valakinek ez nem tetszik és rosszul veszi, tán, amit az első írt.

De számomra fura, de nem elképzelhetetlen.

Esetleg még az lehet, más a mentalitása és soknak érzi ezt.

De ezt meg jó tisztázni és akkor nincs sértődés.

N

2015. jún. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nemhogy zavarna, nekem szükségem van erre... A testi kontaktus is jelzi nekem, hogy szeretnek. De senki mástól, még szülőtől sem viselem el, csakis attól az egy személytől.
2015. jún. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró, az a jó, ha minél több ilyen testi kontaktus van.
2015. jún. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
számomra tényleg zavaró. nincs összeköttetésben azzal mennyire szeretem a párom. egyszerűen én ilyen vagyok.
2015. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A párom szó szerint kiakad attól, ha közelében vagyok de nem megyek oda egy kicsit megszeretgetni. Ha a konyhában dolgozik akkor is igényli, hogy amikor bejövök a házba akkor megsimogassam.....ha egymás mellett vagyunk akkor mindig van testi kontaktus....leginkább befekszik az ölembe. Ha kocsival megyünk és szabad a jobb kezem(automata váltós autó), akkor fogom a lábát, ha fáradt odahajtja a fejét.

37F

2015. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A férjem inkább behúzza a hasát ha elmegyek mellette, nehogy hozzámérjen, gondolom válnom kellene...
2015. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Én érintésorientált vagyok, de itt a hangsúly szerintem az "állandóan"-on van. Az rettenetesen zavarna, olyan érzésem lenne, mintha nem lenne saját testem, hanem folyton osztoznom kellene rajta mással. Egy-egy futó érintés sokkal jobban esik, mint az állandó összebújás. Utóbbi nekem olyan - bocs, nem találtam jobb szót - majomszeretet... olyan, mint amikor a kismajom folyamatosan csüng az anyján, de egy egyenrangú, felnőtt társkapcsolatban szerintem nincs helye.
2015. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!