Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? A barátom ha utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? A barátom ha utcán vagyunk, ha boltban állandóan a fenekem fogná.

Figyelt kérdés
Nemegyszer rászóltam már hogy legalább nyilvános helyen ne tegye, mivel elég zavaró, hogy megbámulnak minket. Mért érez erre kényszert? Vagy hogy magyarázzam meg neki hogy fejezze be, úgy hogy ne sértsem meg?

2015. febr. 24. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
addig örülj amíg nem más fenekét fogja :D
2015. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam a barátnőm fenekét fogni, nem állandó jelleggel de szinte minden sétánál vagy ilyesminél megsimizom.


Nálunk ez semmilyen mértékben nem gond.

2015. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van sőt rá is csapok vagy bele harapok keményen.
2015. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Imádja a feneked, és nehéz ellenállni.
2015. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem sem zavar csak az ha sokan néznek.. :D
2015. febr. 24. 12:59
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Mondjad neki mégegyszer meg mégegyszer, nem olyan nagy dolog ez, hogy ne tudná elfogadni.
2015. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen normális!!!
2015. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Ne foglalkozz vele, hogy mások hogyan néznek. Valószínűleg nem is néznek, csak te képzeled be, ők is voltak szerelmesek... :)
2015. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
ez nem normális, hanem megalázás.
2015. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!