Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi érzelmek nélkül is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi érzelmek nélkül is képes hosszú távon benne maradni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a szex,állandóan kívánjuk egymást,napközben csókok,szorosan átölelve alszunk el mindig,simogatjuk egymást,közös programok is vannak.De mivel ez nem kapcsolat,csak a szex miatt jöttünk össze,azt mondja hogy neki nincsenek érzései.De ha nincsenek érzései,miért ölel olyan szorosan alváskor,mik ezek a szenvedélyes csókok nappal,miért hív el ide-oda,miért keres folyamatosan ? Lehet én vagyok az értetlen,de ha nekem nincsenek érzéseim,lezavarok egy gyors menetet,és ezen kívül nem érdekel semmi ami az illetővel kapcsolatos.
2015. jún. 17. 10:23
 1/7 anonim válasza:
71%

Lehet arról van szó,hogy nem meri kimutatni az érzéseit,vagy kimondani,mert sokat csalódott már...de az érzései ellen nem tud mit tenni,ezért azt sem veszi észre,hogy igazából kimutatja :)

szerintem szeret,csak magát akarja becsapni ezzel :)

2015. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Légy vele türelmes és mutasd ki, hogy bízhat benned, hogy vársz rá, ha kell!

Egyértelmű, hogy nem meri magának bevallani, hogy mit érez irántad. Biztos megjárta már sokszor és így védi magát.

2015. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen képes. Még újdonság vagy számára. Majd akkor kéne ezeken gondolkoznod, ha 3-4 év után is ilyen veled.

Igy kihagyod azt, amit sok nő benyal, aztán itt kérdezősködik, hogy mit csináljon ha ellaposodott a szex, mert a pasit már a lénye nem mozgatja meg.

2015. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érzései biztos vannak, max. nem szerelmes.

Lehet, hogy képtelen elköteleződésre, nem akarja vállalni a kapcsolattal járó felelősséget, de attól még a kínálkozó helyzeteket maximálisan ki tudja használni. Nagyon sok ember van így: amikor ott van, az adott helyzetben, akkor teljes odaadással van jelen, de nem akar elköteleződni, nem társként tekint a másikra, hanem egy "használati tárgyként", amit maximálisan ki lehet élvezni (akár szexre, akár szabadidő eltöltésre).

2015. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mumusan ***** válasza:
Uccsóval értek egyet.
2015. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Lehet én vagyok az értetlen,de ha nekem nincsenek érzéseim,lezavarok egy gyors menetet,és ezen kívül nem érdekel semmi ami az illetővel kapcsolatos."


Igen, te vagy értetlen. Ha így bánna veled, ha ennyire nyíltan kimutatná, hogy csak üríteni jár hozzád, akkor bármennyire is bele vagy zúgva, nagyon hamar fellázadna a kis lelked a megalázó helyzet miatt. Ennyit bele kell invesztálni egy szexkapcsolatba is, hogy hosszú távon is készséges legyen a nő.

2015. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os : írtam hogy eleve szexkapcsolatról van szó,nincs semmiféle kötelezettsége velem szemben .. Nem én mondom hogy aludjon velem,nem hívogatom,nem akaszkodok rá.Nem lázadnék akkor sem ha szexen kívül nem történne semmi,mert nekem ugyanolyan jó a szex,mint neki.
2015. jún. 17. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!