Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról a nőkről, akik jóval fiatalabb fiukkal jönnek össze, mint ők?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 15:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pl hány év a korkülönbség? :D
2015. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szeretik a fiatal és kemény farkat. Húsvadászok
2015. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Pl a nő 30 a srác 18.
2015. jún. 17. 15:19
 4/22 anonim ***** válasza:

semmi ha szeretik egymást az ő dolguk.

Te az idős nő vagy a fiatal fiú vagy?:D

2015. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Komoly önértékelési zavaruk lehet, amit így próbálnak orvosolni.
2015. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
# 2: Sokat ér a fiatal és kemény farok, ha nulla szexkultúra társul hozzá, ami jellemzően a korral nő. (Tapasztalataim szerint egy 30+-os férfi szexuális teljesítőképessége bőven felül tudja múlni a fiatalokét.)
2015. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
:) Fiu vagyok, nem kell üzenetet írnod.:D
2015. jún. 17. 15:25
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

Kortól függ.

Egy 18 éves srác még szinte gyerek, én nagyon meglepődnék, ha egy 30-as nővel lenne együtt, el nem tudnám képzelni, mit eszik egy iskolás fiún egy felnőtt nő.

36/N

2015. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Te már 36 vagy, nem mindegy.
2015. jún. 17. 15:31
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

egymás játszópajtásai :D kapcsolat életképtelen magamból ki indulva,fiatalon kár elkötelezni magad,így meg pláne.


de el lehet benne lenni kiválóan,amúgy,egy 30feletti nő,na nem mind de amelyik olyan az tényleg nő,és most nem csak a szexről van szóó.....az más..hanem tényleg férfiként tud viselkedni az ember mellettük


én azért is mondom hogy nem én vagyok bunkó a lányokkal,azok érdemlik ezt a szintet.És így is úgyis megkapod őket


de egy idősebb nő

kihozza belőled a visszafogottabb kulturáltabb férfit.Jobban oda kell tenni magad,nem elég a szép pofi.

Egy korodbeli nőt átversz,azt csinálsz vele amit akarsz,buták esetlenkék.Nem is tudja tisztelni az ember őket.


egy idősebb nő határozott tudja mit akar és tudja mit akarok,és ha valami elmondok az megjegyzi és tudni fogja,nem kell ismételgetni nevelgetni.

Magától is képes dolgokra. Azt érzed hogy egyenlő felek vagytok,sőt tanulhatsz tőle.


szóval mindenképp próbáljatok ki egy idősebb nővel való viszonyt 30 40est,mert nem csak a farkad nemesíti de a lelked is :D sokat tanulsz a nőkről,vagyis arról milyennek kéne lenniük.És még magadról is hogy mit tudok magamból kihozni,mennyire tudtam éretten felnőttesen gondolkodni


új szerű dolgokat hoz.


persze ott is van aki összefekszik bárkivel,meg sok olyan amilyen,de most az igazi nőkről van szó

2015. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!