Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed azokról a nőkről, akik jóval fiatalabb fiukkal jönnek össze, mint ők?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 15:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#9

Nekem már huszonévesen is szinte gyereknek számított egy tizenéves srác.

2015. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mert nagyra vagy magaddal.
2015. jún. 17. 15:49
 13/22 anonim ***** válasza:
Fincsi dolog. Jártam már így én is. :D
2015. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
3 Kiégett nullák.
2015. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Miért lennék nagyra magammal? Nem tartom kevesebbre sem a gyerekeket, sem a tiniket, sem esetlegesen a nagyon időseket, középkorúként nem tudnék elképzelni kapcsolatot egy a felnőttkor küszöbén álló tizenévessel. Akiket én ismerek a korosztályomban, szintén nem kezdenek ennyire fiatallal. Olyat már láttam, hogy 30 éves nőnek fiatalabb barátja volt, de itt kb. 25-26 évesre kell gondolni.
2015. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kapcsolatra nem jó felállás.Szexelni meg csak akkor szexelnék egy 18 évessel ha nagyon ki lennék éhezve,nem kellene tanítani,és nem lenne gyors tüzelésű,csak az ilyen ritka gondolom :D Ha valaki meg rendes kapcsolatot létesít egy 18évessel,ott a nő szerintem anyáskodó típus lehet.
2015. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint azokról a pasikról, akik jóval fiatalabbal jönnek össze. Éretlenek. Ha 20 év alattival jön össze, azt inkább nem is minősítem, ha férfi, ha nő.
2015. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
Hű de megszólod azokat, akik szerint nem normális a kapcsolat:D Toporzékol benned a kanos kölyök, mi? 18 évesen gyerek vagy egy ilyen kapcsolathoz, amelyik 30 éves nő 18 évesre bukik, az pedig vagy valamiféle perverzió, vagy pont a naivitásod és gyermeklelked miatt akar felhasználni szexuális játékszernek. Kb mintha te 10 éves kislányokról fantáziálnál.. Egy gyerek és egy felnőtt kapcsolata sosem normális. Általában az idősebb fél betegebb, mert saját súlycsoportjában (vagyis a felnőttek között) nem talál olyan partnert, akinek megfelelne, úgyhogy azok között keresgél, akik még nem elég tapasztaltak, hogy átlássanak rajta. A fiatalabb fél csak buta, és kézzel-lábbal védi a "kapcsolatot", amiről nem is tudja, hogy köze sincs egy normális párkapcsolathoz. Két teljes értékű felnőtt (23-25 év felett) között viszont mindegy, mekkora a korkülönbség, már egyenrangú felekről beszélhetünk. 30N
2015. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nálam is csak perverzió, kedves Norbi.:)
2015. jún. 17. 17:41
 20/22 anonim ***** válasza:
70%
# 15: Egyetértek veled, nem kell "nagyra lenni magával" senkinek, egyszerűen csak arról van szó, hogy akik most 30 évesek, azok kivétel nélkül mind voltak 18 évesek, és fel tudják mérni, mekkora szakadéknyi különbség van a két korosztály között, míg a 18 évesek még nem voltak 30 évesek, ezért ők ezt nem tudják felmérni.
2015. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!