Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akik fiatalabb fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik fiatalabb fiúkkal jártok/jártatok/akartok járni, mi vonz titeket bennük, tényleg érdemes velük lenni?

Figyelt kérdés
Korábban volt is ilyen témájú kérdés az oldalon, ahol több 18-20 körüli lány is mondta, hogy nekik tetszenek a fiatalabb (16-17 körüli) fiúk, ez, de akár idősebbeknél is érdekes kérdés számomra. Kort-nemet írjatok:)
2011. júl. 9. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, simán eltudom képzelni, hogy bejövök egy nálam 10 évvel idősebb nőnek. De maradok inkább szerény.
2011. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem érdekes, gyerekek még.. 21, l
2011. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenki önmagáért tetszedt meg. Mert jól kijöttünk, élveztük egymás társaságát, stb.
2011. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19:10-es vagyok. Elfelejtettem oda irni, hogy 24 leszek :P és lány. Voltam már szerelmes nálam egy két évvel kisebbe, egyidősbe, és nagyobba is. :D
2011. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Energikusabbak mint az idősebbek,volt egy 26 éves pasim és meló után simán tudott aludni,pedig ülő munkája volt és az agyát sem kellet túlzottan megeröltetnie.Mindig fáradt volt,és mikor kérdezetm miért azt mondta,hogy öregszik...

Persze ha szenet lapátolt volna heti7 nap 12órában akkor megértem,hogy öreg és fáradt,de így.

A 20-24 évesek a legtutibbak mert már férfiak de van bennük még erő ami engem is "áthat".

32/N

2011. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én egyszer voltam együtt egy fiatalabb sráccal (én akkor 19, ő 17). még szűz is volt, bár nem ezt mondta. vonzott, hogy 'anyáskodhatok' felette, és bevezethetem az erotika világába...

de soha többet!

2011. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: miért, olyan szörnyű volt?

2011. júl. 9. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 21 éves egyetemista vagyok, a barátom 18 éves, és még szakközepes ott, ahova én is jártam. Ahogyan fentebb is írták, önmagáért szerettem meg, nagy egyéniség, ahogy van. Szeretem a kis dolgaiért, a dilinyós jellemzőiért, és hogy nagyon igényli a szeretetet. Emellett külsőleg őt mindig inkább 22-23 évesnek saccolják be, gondolkodásilag se tipikusan a tizenévesekhez tartozik. Szeretem, hogy feltölt a lendületével. Igaz, hogy életünknek más szakaszában vagyunk, és a gondjaink nem közösek, de amikor együtt vagyunk, mindegyikünk megtalálja a lelki békéjét. Nem haboztam egy percet sem azért, mert fiatalabb.
2011. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen, az ágyban is enyhén szólva esetlen volt, aztán mikor pár perc után elment, nem tudtam mi baja, olyan fura hangot adott ki. az életfelfogásról meg annyit, hogy inkább semmit...

persze ezt nem lehet mindenkire ráhúzni, de ő ilyen volt.

"utolsó"

2011. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!