Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zárkózik el a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zárkózik el a férfiak többsége a házasságtól és a családalapítástól?

Figyelt kérdés

Mindig is úgy terveztem, hogy ha már egyenesbe jöttem (biztos anyagi háttér, kiegyensúlyozott párkapcsolat), akkor szeretnék férjhez menni és gyerekeket is szeretnék. Nagy családban nőttem fel, előttem ez volt a példa.


Viszont akárhány sráccal randiztam/jártam, eddig mindegyik kategorikusan kijelentette, hogy ő ezekre nem vágyik. Ez olyan szomorú...


2015. jan. 8. 14:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Inkább előtte éljenek mint utána majd ha ott lesz az idő megállapodnak
2015. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mert jobbnál jobb csajok várnak még rájuk, hülyék lennének megházasodni és elköteleződni egy ember mellett.
2015. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Mert manapság nem ez a férfiasság mércéje!

Régen addig a férfi társadalomban nem is volt valaki teljes értékű, amíg nem volt asszonya, gyermeke.

Úgyan így a nőknél...

2015. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez nem csak szerelmi/szexuális kérdés, okai a globalizációban és a mai magyar valóságban is gyökereznek. de ez off.
2015. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Többnyire azért, mert a házasság általában válással végződik, ezenkívül az anyagiak... egy esküvő sőt még a családalapítás is rengetegbe kerül. Itt vagyok én hiába szeretném akár mind2-t munkanélküli vagyok itthon élek, átlagos vagyok és még a lányok sem akarnak ismerkedni velem (nem azért mert csúnya lennék)
2015. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én sem vágyom rá, nem foglalkoztat a dolog. Semmi késztetést nem érzek arra, hogy egyszer gyerekem legyen.

Én azért, mert félek a felelősségtől és a függetlenségem elvesztésétől és ha lenne családom, az nagy felelősséggel járna és a függetlenségem is korlátozva lenne egy életre.

Persze változhat még a hozzáállásom, de 23 évesen most így gondolom.

2015. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, én férfiként kb. 30-35 évesen szeretnék családot alapítani és megállapodni, egy akkor nagyjából 20-25 éves nővel.


Nem tudom hány éves vagy, de esélyes hogy nem a saját korosztályodban kellene keresgélned, hanem a nálad idősebb férfiak között.


24/F

2015. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%

#6-os hozzáállása pl. önzőséget mutat. Látszik, hogy 23 éves. Most oké, hogy ez a vélemény, de azért majd pár évtized múlva már biztos nem így gondolkodik. Igen, felelősséggel jár, már nem lesz olyan független az ember, ehhez fel kell nőni. Ha mindenki így gondolkodna, hogy magát helyezi előtérbe, akkor egy gyerek se születne.

21/L

2015. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én sem akarok megnősülni, pediga barátnőm már egy ideje pedzegeti a dolgot. De hát annyi rossz példa van körülöttem (szinte csak az van...), hogy nincs kedvem belecsapni. Amúgy meg valamikor jó lenne ha lenne gyerekem, ám furcsa lehet, de nem akarnék az anyjával együtt élni, akárki is legyen az. Nyilván egy "anyatigris" típusú anyát képzelnék a gyerekem mellé, aki mindentől megvédi, de egy ilyen nővel együtt élni nem akarok. A nők totál megváltoznak ha gyerekük lesz, és az már nekem nem jön be...
2015. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Talán az is benne van, hogy kevés nő tud elég "okos" lenni ahhoz, hogy a pasi tényleg bele merjen vágni vele. Nő vagyok, de sajnos eléggé látom a saját nemem gyengeségeit. A kicsinyes szekírozást, a komplex elvárásrendszert, amiért nem "ajánlanak" semmit "cserébe". - Mármint támogatást, odafigyelést, megbecsülést.


Sajnos tinikortól kezdve sok helyen nevelik belénk a férfigyűlöletet - persze a fiúkba ugyanígy a nőellenességet. Sok boldogtalan párkapcsolatban élő anyuka arra dresszírozza a kislányát, hogy a férfiak mind ilyenek meg olyanok...


Aztán a fiúk megszerzik a rossz tapasztalataikat egy-egy komolyabb kapcsolatban, és eszük ágában sincs, hogy egy életre magukhoz kötözzenek egy "koloncot".


Kérdező, ne érts félre, nem rólad szól a leírásom, hiszen nem tudom, te milyen nő vagy, vagy hogy viselkedsz egy kapcsolatban.

2015. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!