Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek gáz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek gáz vagy szexi ha egy nő szemüveges?

Figyelt kérdés
Elég rossz a látásom de nem szeretek mindig kontaklencsét hordani mert zavar, a szemüveg kényelmesebb. Sokszor okos tojásnak gondolnak vagy ilyen titkárnő filing, pedig én ennél lazább ember vagyok.

2015. jún. 17. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semleges
2015. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van akin szexi, van akin nem.
2015. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amelyik srác gáznak gondolja, vele nem is érdemes kezdened! :)
2015. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gáz...fel ne robbanj.
2015. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ugyan a pasikat kérdezted, de üdv a csapatban. Azért vannak jó keretek, amik nem okostojásosak meg nem titkárnősek, hanem lazábbak. Nálam mondjuk annyi a különbség, hogy én nem hordhatok lencsét egy rovarcsípés következtében, amikor sérült a szemem is, illetve engem konkrétan zavar a szemüveg, szóval azon vagyok, hogy edzem, és elkezdett javulni a látásom, a cél az, hogy letehessem végleg idővel. Ilyennel nem próbálkoztál még?

Amúgy ha te megvagy a szemüveggel, akkor meg nem kell mások reakcióival foglalkozni, aki piszkál miatta, az annyit is ér. Én magam miatt nem nyugszom bele, főleg, amióta elkezdtem érezhető javulást tapasztalni, nem mások miatt. De azért addig is stílusos keretet hordok. :-)

2015. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a szemüveg, van akin nagyon rossz, van akin még úgy ahogy elmegy.
2015. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg van, akin nem áll jól alapjáraton, de annyiféle keret van már, hogy lehet enyhíteni, ha mégis muszáj viselni. Nekem eddig a mostani napszemüvegem kerete a legkényelmesebb egyébként, ami dioptriás szemüveg. Többféle keretem volt már, de idővel mindegyiknél előjött (ezt az egyet leszámítva), hogy fájt a fülem és az orrnyergem. Emellett van raszterszemüvegem (az a lyukacsos látásjavító - ebay-ről pár száz forint ingyenes postázással), meg napközben egyre ritkábban hordom. Pár év alatt elértem, hogy szinte már csak este kell felvenni, amikor fáradt vagyok, vagy ha pár méternél messzebbre kell látnom, vagy nagyon apró szöveget kell kibogarászni. Egy feliratos filmet már meg tudok nézni a moziban szemüveg nélkül és tudom olvasni is.
2015. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint tetszik, bár vannak nagyon ízléstelen keretek. Amúgy munkába és kimozdulni én is lencsét használok, de amint hazaérek szemüvegre csere.
2015. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Arctól függ. Valakin a legegyszerűbb keret is isznyú szexi, valakin a legpuccosabb keret is béna. Általában véve azonban nekem nagyon bejönnek a szemüveges nők.
2015. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, gáz.


11F


Remélem érted, mire céloztam. Egy felnőtt nem ítél ez alapján, emiatt nem lehet gáznak nevezni. Biztosan van, akinek szexi, van, akinek lelombozó és olyan is, akinek lényegtelen.:)

2015. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!