Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenézendő, ha egy lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenézendő, ha egy lány? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ha 21 éves korára még nem ért el semmit. Albérletben lakik, nincs diplomája, és egy boltban dolgozik.


Lenéznétek vagy kerülnétek az ilyet?


2015. jún. 18. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

miért néznénk le?

ő fizeti az albérletet?

és a boltban is kell valakinek dolgoznia...

nem az ilyen dolgok miatt kell valakit elítélni...hanem ha élősködő, lusta vagy hasonló...tehát haszontalan ember és csak másnak csinálja a problémát...ez a lány dolgozik...


am ennyi erővel engem is le lehet nézni, ha ezt a lányt is...nekem sincs diplomám, 22 éves vagyok, lassan 2 éve dolgozok, 2. munkahelyemen...és én még szülőnél élek...ha úgy nézzük én még albérletet se fizetek, csak az otthoni rezsibe adok bele...akkor engem jobban le lehet nézni, meg velem együtt még nagyon sok fiatalt...


22F

2015. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nézném le és nem is kerülném el. Nem ezek a dolgok határozzák meg egy ember értéket.
2015. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nézem le. Párválasztásnál sem kevésbé értékes.

22/F

2015. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy nézem le. Én férfiként soha nem nézem le. Egy nő annál inkább. Legyél velem. Nekem sincs semmim. Mondjuk ha összerakjuk amink van akkor se lesz sokkal többünk. Na neked kell egy ilyen fiú? Mert ha igen, akkor egy fiúnak nagyon is kellesz.
2015. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bence_ ***** válasza:
Sokan bántottak?
2015. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!