Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatba mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba mennyit számít ha a fiúnak rosszak a fogai?

Figyelt kérdés
Az első 4 fogam be van tömve,de nem nagyon lehet észre venni,csak kicsit sárgák de ez még türhető,aztán bal oldalon a b4-es fogamat olyan 2 órája húzták ki mivel már fullra levolt törve és csak a gyökere volt benne,kb olyan 2-3 éve tört darbokra amikor ettem valamit már nem emlékszem talán rántott hús volt,vagy mogyoró és voltam olyan hülye hogy nem mentem el mindjárt dokihoz,ez évről évre egyre rosszabb lett,fájt gyalludt is volt,de most egyáltalán nem fájt mielőtt mentem a dokihoz.Aztán hátul is kivan jukadva azt is bekéne majd tömni.Mennyire számít ez majd mondjuk csókolózáskor vagy nevetéskor?? :(

2015. jún. 17. 17:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Semennyit, mert mindenki tudja, mibe kerül manapság a fogászat. Aki ez miatt nem áll szóba veled, annak inkább örülj, egy kolonccal kevesebbed lesz:)
2015. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban semennyit. A kapcsolat kialakítása lehet nehezebb, vannak, akiknek fontos, hogy a párjuk fogsora rendezett, fehér, hibátlan és hiánytalan legyen. Akivel viszont sikerül összejönnöd, az örülni fog, ha mosolyogni vagy nevetni lát és a csókkal sem lesz gond.
2015. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon. Ha rossz fogad van, rossz a leheleted és szájízed, ezen kívül kinek van egyáltalán csókolózni veled, ha látja, rosszak/sárgák fogaid? Alapvető igényesség kérdése, ha nem tudsz rájuk vigyázni, egyből megindul az ember fantáziája, mi mindenben hanyagolhatod még a higiéniát. Vannak fehérítő fogkrémek, lehet fehér tömést használni, számtalan módja van, hogy alacsony költségvetésből helyrehozd a fogaid, de ha nem foglalkozol vele, az rólad árulkodik. A továbbiakban pedig megelőzés!
2015. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Most valamennyire megnyugodtam.
2015. jún. 17. 17:18
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

Hát ha nem is számít teljesen, azért a fogalmazás meg a helyesírás igen!


Például: "levolt", "jukadva", "bekéne" és ha sárgás az nem gond, nekem hála istennek genetikailag szép fehérek és lyukas sem volt.

2015. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%
3 Kiváncsi lennék, hogy ugyanekkora arcod lenne akkor is ha minimálbéren lennél.
2015. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Olyan brutális fogászati árak vannak, hogy érthető, ha valaki hiányos fogsorral mászkál- bár nem szép.
2015. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Hat szerintem meg nincsen egy emberen undoritobb latvany, mint a rossz fogsor. Es ez nemtol fuggetlenul.

En erre nagyon kenyes vagyok. Az elozo baratom rettegett a fogorvostol es nem ment mar 10 eve, en mondtam tobbszor, hogy akar el is kiserem de sose vette ra magat. Holott a csaladjaba gyakori volt a foghullas es iny betegsegek(az apjanak mar 40 eves korara egy foga sem volt). En 3 havonta megyek rendszeresen es most gyujtok a fogfeheritesre is.

Szoval igen, nalam szamit.

2015. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
emberek! magyarordzág még mindig 1 csoró ország! ti hol éltek? 70-100 e ből te nem tudsz fogat csináltatni! sok embernek tbje sincs akkor pláne nem tud! fel kéne már ébredni! de nagyon gyorsan!
2015. jún. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
6-os, sosem kerestem minimálbérnél többet, és még rossz géneket is örököltem, mégis ismerem a fogápolás bonyolult műveletét. A fogkrém és a 200 Ft-os fogkefe árába nem rokkanok bele, és tudom is használni. Ha úgy találtam, sárgulnak a fogaim, olyan fogkrémet vettem, ami segített rajta (nekem a BlanX jött be), elég sokáig elég ahhoz, hogy megérje azt az 1000-1500 Ft-ot. Van két gyökérkezelt és 2 húzott fogam, szóval még csak nem is tökéletes a fogsorom, viszont kifizettem a fogorvosnak azt a 2000 Ft-ot, hogy fehér tömés kerüljön a fogamba, és ne látszódjon nevetés közben. Az alapvető fogászati ellátás egyébként ingyenes, úgyhogy arra sem látok okot, miért ne szedethetné le valaki fogkövet, hozhatná rendbe a hátul lévő fogait akkor, amikor a helyzet épp úgy kívánja. Egyszerű lustaságról van szó. Tartós, sok éves elhanyagolás után persze már lehet arra fogni, hogy minden fogát helyre kéne hozni, és arra nehéz spórolni minimálbérből.. de most őszintén, miért nem lépett akkor, amikor még olcsóbb lett volna?
2015. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!