Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha én férjemnek hívom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha én férjemnek hívom?

Figyelt kérdés

2 éve hogy együtt vagyunk és 6 hónapos terhes vagyok és ha valakinek beszélek a páromròl akkor férjemnek említem de még csak jegyesek sem vagyunk.

25N


2015. jún. 18. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki.Nekünk sem volt esküvőnk még mégis évek óta így beszélünk egymásról másoknak,ő feleségemként,én férjemként.
2015. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Ti döntésetek, hogyan hívjátok a egymást.:)
2015. jún. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés csak az, hogy ő mit gondol erről? Őt zavarja e ha ezt mondod róla másoknak?


És nem, nem ciki, de van egy tippem, hogy így győzködöd magadat, hogy el fog venni-el fog venni-el fog venni mert nagyon akarod. (jól tippelek?)

2015. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem ciki, csak kicsit furcsa és félreérthető, de úgy hívjátok egymást, ahogy akarjátok.
2015. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én furcsán néznék rád.
2015. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Úgy éltek mint a házasok,nem? Most,hogy ez hivatalos vagy nem az lényegtelen.
2015. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég ciki. Ha neked ennyire fontos lenne, hogy a felesége legyél, ne a társa, partnere, akármi, akkor mi tart vissza, hogy összeházasodjatok? És ha valaki rákérdez, hogy milyen volt a menyasszonyi ruhád, vagy hogy hol tartottátok az esküvőt, akkor mit fogsz válaszolni?
2015. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 20 éve vagyunk házasok. Ő uramnak szólít, én meg asszonynak szólítom. Van őt gyermekünk és két unokánk. A mi családunk igen patriarkális család. Én vagyok aki mindenben döntök. Kikérem a feleségem véleményét de én döntök. Ha valamivel felbosszant akkor magázom. De nem is hagynám ha megkérdőjelezné ki a férfi a házban. A fiaim pedig édesapának szólítanak, mint ahogy a lányom is. Nálam a tiszteletlenség a fő bűn. Sem kicsi korukban, sem nagyobb korukban a szülői hálószobába vagy a dolgozó szobámba kopogtatás nélkül nem léphettek De még a feleségemnek sem engedtem meg. De én sem mentem a gyerekek után hogy éppen mit csinálnak a szobájukban. Csak akkor kopogtam be ha nagyon ricsajoztak és nem bírtak magukkal. Egy asztalhoz ül a család a feleségem nekem szed először. Én mondom az asztali áldást és le nem ülnének amíg én le nem ülök. Bármennyire finnyáskodik egy liberális család, de ez az igazi magyar tradicionális család. Így élt a dédapám a nagyapám az apám és mi is így élünk. Mert foggal körömmel ragaszkodom a család egységéhez amit a gyerekeimbe is beleneveltem. Mert ha ez felbomlik nem marad olyan hogy magyar. Mert ez a mai rendszer is a családok szétzüllesztéséhez járul hozzá és nem a családok egyben tartása a cél. Kérdező miért lenne ciki. Meghajolok odaadásodért mert megtudsz egy férfit így tisztelni!!!
2015. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!