Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem csak a tanga szexi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem csak a tanga szexi?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy utálom a tangát, nagyon kényelmetlen de mindenhol az van hogy jaj a tanga de jól néz ki. Fiúk, milyen más bugyifajták jönnek be nektek? pl francia, csipkés, egyszínű, vicces mintájú/feliratú stb...
2010. márc. 1. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha a szexisség a kérdés, akkor csak tanga, a vicces, színes bugyikák vágylohasztóak 15 éveskor felett.
2010. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Bugyi? Minek az? Le vele!!!!! XD XD
2010. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem nagyon szokott érdekelni.
2010. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

hát én speciel pont tegnap vettem egy "fenekes" bugyit... lila szatén és fekete csipke kombinációja... iszonyú szexi, és a párom is így gondolja :P

pedig nem tanga, sőt :D

anyukámmal voltam "soppingolni" és meg is lepődött ő is, hogy "literes bugyiból" is lehet már ilyen szépeket kapni :)

persze ha karfiolos az ember lányának a s_gge, akkor tökmindegy, mit vesz fel, minden csúnya lesz rajta, illetve fordítva: ha nem az, akkor is szinte mindegy, mert minden jól áll :)

2010. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Formás fenékre csakis tangát, ha nem hibátlan, akkor lehet takargatni egyéb alsóval
2010. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

ha te szexi vagy, bármilyen bugyiban szexi vagy. és a bármilyen alatt tényleg az összes fajtát értem amit felsoroltál. ha nem vagy szexi, a tanga még ocsmányabbá tesz szerintem(privát vélemény). én nem szeretem a tangát. a barátom szerint a tanga nagyon "olcsó" hatást kelt bármilyen lányon. hát ebben tökéletesen egyetértünk.

hogy azt már ne is említsem, ugye van hogy egy csajnak hátul kilátszik a bugyija kicsit, ez még nem annyira gáz, néha mindenkivel előfordul, de ha tanga ami kilóg...na annál kevés visszataszítóbb látvány van.

20L

2010. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak francia bugyik is amik nagyon kívánatosak. Főleg a francia tangák. :)
2010. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tanga akkor én a csipkésre esküszöm.:) F 30
2010. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Francia vagy csipkés

Egyébként meg a bugyi a legkevesebb;)

2010. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
egy francia csipkebugyi sokkal szebb, vagy egy akármilyen franciabugyi is sőt egy sima bugyi is szép ha nem akkora mint egy négyszemélyes sátor és mondjuk fekete vagy piros vagy mintás tehát nem sima fehér. én lány vagyok és osztom a kényelmetlen (plusz szellőzés szempontjából is előnytelen) véleményt, na meg szerintem a tanga közönséges is valamennyire.
2010. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!