Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

"Nem ők tetszenek konkrétan!!!

De tudod férfiként már kezd elegem lenni azokból a jókislányokból, meg értékes nőkről, akik nagyra becsülik magukat, és rohadt magasra teszik a lécet.

Nem beszélve arról, hogy olyan nehezen kaphatónak állítják be magukra, meg szinte elérhetetlennek. Bocsánat, hogy nem fogok mindenért megküzdeni. Az élet így is elég nehéz, meg kegyetlen. Nincs kedvem egy ilyen lánnyal sem küzdeni, aki szánt szándékkal nehezíti is még az utamat. Főleg úgy hogy tudom, hogy a jókislány is vágyik az erotikára. Akkor meg minek játsza meg magát.

Ennek tudatában sajnos az ilyen könnyebben kapható nőket többre becsülöm. Ők legalább nem várnak el fölösleges áldozatokat, nem játszanak velem, és simán érnek annyit, mint egy jókislány. Néha még többet is.

Bocsi ha fáj, de ez az igazság.

22/F

Megjegyzem én nem élek plázacicákkal, meg hasonlókkal, de valahogy mégis jobban látom őket manapság, mint az átlagos, beképzelt lányokat.

És ezt úgy mondom, hogy nem vagyok egy visszataszító külsejű és értéktelen személyiségű, rossz fiú.

Magam is jófiú voltam, meg minden, de már beleuntam, hogy a rendes lányok megközelíthetetlenek.

Muszájból lejjebb adtam az igényeimet.

22/F"


2015. jún. 18. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Dobj be egy snicerst... :O
2015. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tételezzük fel, hogy ezer nőt vett alapul 22F. Ha ugyanannál az ezer nőnél próbálkozik, akkor persze, van realitása a gondolatmenetnek, de onnantól, hogy akár csak egy másikat is számításba vesz már nincs.
2015. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igazad van! én is így vagyok ez a típusú nő sírja tele a facebookját hogy miért nincs pasim? meg a ffiaknak csak a ribik kellenek brühühüüüü :(!!! aki karakán nő az nem feltétlenűl ribi! és én is nagyon utálom az ilyen nőket játszák a jégkirálynőt mindig de hamar bele fáradnak a pasik magamból ki indulva! aztán csodálkoznak hogy 1 idő útán már nem foglalkozok vele! meg mi az hogy 1 ffi küzdjön 1 nőért? nem a középkorban vagyunk! van elég gondom bajom az életben nem fogok küzdeni senkiért!
2015. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!