Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is gyakran agyal, hogy...

Más is gyakran agyal, hogy vajon a lányok miért látnak annyira sok fiút rondának, aki amúgy nem is ronda csak egyszerű, átlagos, tipikus jó fiú típus, nem alfahím?

Figyelt kérdés
Tényleg, én úgy látom sok a ronda lány, de még nekik is akkora egójuk van, hogy az hihetetlen. Míg sok fiú, szerintem csak átlagos, ne is ronda, de a lányok alázzák, csúfolják őket, meg lenézik ezeket a gyerekeket.
2013. okt. 29. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
ha meglátok mégegy rondás kérdést lemészárolok valakit az 50 méteres körzetemben.
2013. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
minden ilyen kérdés kiírásakor meghal egy angyal :(
2013. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Miért látod azokat a lányokat rondának? Szerintem teljesen egyszerűek és átlagosak. He?
2013. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jajj istenem, haggyátok már abba ezt a csúnya dolgot! ronda srác nem jut csajhoz, igy járt, nem tudjuk megváltoztatni a nőket, és minek tetted fel ezt a kérdést? neked jobb lesz attól hogy valaki egyetért veled? itt sajnáltatja magát mindenki, ahelyett hogy tenne valamit, amúgy meg nem értem hogy miért kérdezed meg már te is, rengetegen megkérdezték, ha átnézted volna ezeket a kérdéseket, akkor találtál volna olyat amiben leirják a megoldást a gondodra
2013. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert az egekben vannak az igényeik.
2013. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert átlagos. Minek kéne egy átlagos, ha megkaphatja az átlagon felülit. Azt aki kitűnik a tömegből az arcával, a testével, a stílusával.
2013. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert sz.r a (sokak szerint nem létező) kisugárzásuk. Egy sótlan, aszexuális, határozatlan, teszetosza anyámasszonykatonáját mégis minek lássanak, ha nem rondának?
2013. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Figyeljtek én is ronda srác vagyok, mégis volt már dolgom szép lánnyal, ő legalább többet látott a külsőn túl, de a legtöbb lány miért nem ilyen?
2013. okt. 29. 19:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Képzeld el, ha minden lány ilyen lenne. Mindenki nyomulna a legszebb lányokra akiknek minden srác belső értékét meg kéne nézni. Ehhez meg kell ismernie azt a több 10- 100 srácot ami elég sok. Még szép, hogy külső szerint szelektálnak.
2013. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Mert sz.r a (sokak szerint nem létező) kisugárzásuk. Egy sótlan, aszexuális, határozatlan, teszetosza anyámasszonykatonáját mégis minek lássanak, ha nem rondának?"

Ha jóképű, akkor sótlan, aszexuális, határozatlan, teszetosza anyámasszonykatonájának se látják.

2013. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!