Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alfahím, menő srác/átlagos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alfahím, menő srác/átlagos, lúzer ellentét a kapitalizmus velejárója, vagy régen is ennyire kiéleződött ez az ellentét?

Figyelt kérdés
A régen alatt a 70-es, 80-as éveket értem. A lányok akkor is már így kategorizálták már a fiúkat, vagy akkor még nem voltak ennyire válogatósak?

2013. ápr. 17. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy fogom fel: Vannak lányok akiknek bejövök és akiknek nem. ez teljesen attól függ hogy a lánynak milyen pasik jönnek be. Valaki szereti az olyanokat akik visszahúzódnak, vagy aki éppen azt bírja ha a srácnak nagy a szája és páwáskodik.

Én egy átlagos srácnak mondom magam, nem tartom többnek vagy éppen kevesebbnek másoknál. Sok lánynak "bejövök" de én nem akarok csak 1-2 hónapos kapcsolatokat.

17f

2013. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A lúzereket sosem szerették és ma sem szeretik a lányok...
2013. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Antimod ***** válasza:

Éppen az a lényeg, hogy kinek ki a "lúzer". Lehetnek a lúzernek olyan belső értékei, amikre csak kevesen figyelnek fel, egyáltalán, kevesek veszik észre, mert ők figyelmüket inkább a külsőségekre, a méretes nyakláncot viselő, hetvenkedő díszpintyre irányítják.

A másik nemnél szintúgy: vannak, akik a csendes, szende lányokat kedvelik, mások a feneküket riszáló, állandóan hahotázó, "nagyszájú", beszédes lányokat. Abszolút ízlés, választás, preferencia kérdése. Ezért sem lehet általános érvényű kategóriákat felállítani: mindenkinek van esélye, csak nem mindenkinél.

2013. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
köze nincs a kapitalizmushoz, ótejóég. Ősidők óta él a monás: az erősebb kutya b@szik. Szerintem ezzel mindent elmagyaráztam. De ugye, kivételek mindig is voltak, vannak, lesznek is.
2013. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen is így volt.
2013. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Így van, amióta világ a világ erősebb kutya ba....ik.
2013. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor az miért van, hogy az Apámnak simán volt több barátnője is fiatal korában? Én elvileg őrá hasonlítok...
2013. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Antimod ***** válasza:

"Akkor az miért van, hogy az Apámnak simán volt több barátnője is fiatal korában?"


Más körben keresett, más tulajdonságai jobban látszottak, mint nálad. A kinézet csak egyike az összetevőknek, nem minden.


Nekem is nagy lecke volt anno, hogy meghaladjam a saját képzelt korlátaimat, általánosításaimat. Mikor ez sikerült, és rájöttem, milyen körben kell keresnem, hogy hozzám illő párt találjak, minden sokkal könnyebben ment.

2013. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaajjjjj! :D 7-es én meg elvileg majdnem úgy nézek ki, mint nagyanyám fiatal korában, mégis jobban főz, mint én. Na, akkor most hogyap.csába? :O :D
2013. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Így volt, igen. Maximum annyi a különbség, hogy akkor nem nőttek fel a pasik úgy, hogy ha nem vagy alfahím, akkor egy nulla vagy, így talán kevésbé voltak komplexusosak az emberek.
2013. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!