Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti eltűrnétek, hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eltűrnétek, hogy a fiú barátotok ilyeneket csináljon veletek?

Figyelt kérdés
Van barátom, ő pedig nagyon közvetlen velem. Talán át is lépi a határt, ölelget ahol, és ahogy tud, cirógatja a hajam, puszikat ad, a kezemre,arcomra,homlokomra,fejemre,vállamra. Mindig fel szokta ajánlani, hogy megmasszíroz de nem nagyon szoktam belemenni, de egyértelmű szerintem a vonzalma. Ti szerintetek ez átmegy a határon ami már a párunk felé gusztustalan :?
2015. jún. 19. 00:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

A "párunk felé gusztustalan" hogy jön ide?


Inkább örülj, hogy foglalkozik vele. Még csak nem is a feneked vagy melled fogdossa, és nem is tapiz, ahogy írtad.

2015. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Ezt neked kell eldönteni. Ha kellemetlennek érzed, ha tudod, hogy a fiúdnak ez rosszul esik/esne, akkor mondd meg a barátocskádnak, hogy hol a határ és figyelmeztesd, hogy ha átlépi, akkor elfelejtheti a barátságotokat.
2015. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint amit a szövegbe írtam azt a fiú barátom csinálja, és nekem van PÁROM !
2015. jún. 19. 00:21
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ha van az embernek barátja/barátnője, akkor ellentétes neművel elfogadható testi kontaktus kb kimerül az ilyenekben mint:

sima ölelés, kezed a másik hátán vállán arrafelé, ha valaki nagyon maga alatt van, lehet hosszabb ölelés.

2-3 puszi arcra találkozásnál, elköszönésnél

másik vállának, hátának meglapogatása

"buksisimi" jellegű egymás hajának tapizása, ha nem szoktatok puszilkodni de a kézfogás/pacsi mégis gáz

egymás vállának átkarolása piásan, nagyobb társaságban (opcionális)

egyéb különleges esetekben pl ha együtt járnak táncórára vagy valami testi kontaktust igénylő edzésre, esetleg a lánynak kibicsaklik a bokája és viszi, ilyesmi persze belefér.

Ha az egyikük TANULT masszírozni és ezt űzi is mint mesterség, akkor masszírozhatja a másik vállát hátát talpát de csak szakszerűen, mintha fizető vendég lenne.

Homlokpuszi régóta közeli barátoknál még neccesen beleférhet, de határeset, hogy erre mégis miért van szükség. Ha ez szokásuk volt régen is, nem kell eldobni.

Csikizés csoportosan, ha többen letámadnak egy lányt/fiút, mert az jelen helyzetben vicces. De ha kettesben ülnek valahol, akkor nem kéne.

Ééééés ennyi.

2015. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És ha strandon a vízben dobálgat, az sem férne már bele?
2015. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Akkor már rég meg kellett volna húzni a határokat, nem tetted, így azt hiszi szabad és nem is bánod, hisz hagyod.


Nekem a párom mellett nem lehetne ilyet tenni, szépen megmondanám mi a helyzet, bár nincs ilyen barátom. De sosem hagynám és nem is igénylem, hisz a páromtól megkapok mindent.

N

2015. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Beviz Elek ***** válasza:
72%
Olyat engedj, ami nem zavarna fordított esetben.
2015. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát nekem nem tetszene ha egy sima fiúhaver ilyesmiket csinálna velem.
2015. jún. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

5. nem fejtettem ki, de szerintem ez egy kategória a csikizéssel. Csoportosan poén, de kettesben ne kapja fel és fusson be vele a vízbe. Az összes ilyen jellegű kontaktra ez igaz szerintem.


Amit a kérdezővel csinálnak, bőőven átlép ezt a határt. Inkább a szóhasználattal akartam kifejezni felé, hogy mit akarok mondani. Egy buksisimi vagy egy pacsi =/= hajcirógatás.

2015. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
72%
sztem nemigazán fér bele. Mindig abba gondolj bele, h neked hasonló helyzetben h esne.
2015. jún. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!