Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen elfoglalt lett, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen elfoglalt lett, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Egy ideje neten megismerkedtem egy fiúval.A közös hang már az elején megvolt,illedelmes volt kedves,sokat törődött velem.Megbeszéltük,hogy barátok leszünk,de úgy éreztem többet akar.Kiderült,hogy a barátnőjével nem is olyan rég szakított és még szereti. :O

A beszélgetés során egy kis ideje feltűnt,hogy picit kevesebbet ír.Ezt jeleztem felé mondta,hogy nem fog eltűnni,de nem tud mindig írni.Ezt persze nem is várom el tőle.Aztán közölte,hogy most éppen valami fontosra kell koncentrálnia,ezért nem fog tudni annyit írogatni.Erre írtam neki,hogy megértem,de nem tudom mit válaszoljak erre.Ugyanis azt kezdtem érezni,hogy egyre kevesebbet törődik velem,nem figyel már rám úgy,kezd eltávolodni tőlem.Többször "offol",hogy majd ír,de most ezért meg azért nem tud stb.Írtam is neki,hogy nyugodtan megmondhatja azt is,ha nincs kedve velem levelezni,csaj van a hátérben bármi.Erre azt felelte,hogy nincs semmi baja velem,csak elfáradt stb.majd fog írni.A csajra nem írt semmit.Vártam,tüelmesen...Végre írt és közölte,hogy ne haragudjak,de most ez meg az van,ilyen olyan problémák,és reméli,h fogunk még

levelezni.Erre írtam neki,h bármiben segítek én is neki csak szóljon és megértem Őt,türelmesen várok.Erre annyit írt,h köszöni azóta meg se kép se hang.


Köszönöm a válaszokat.



2015. jún. 19. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mi se tudunk többet mondani a leírtak alapján mint te magad.
2015. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hm,értem,hogy Te nem tudsz... :(


Ha bárki másnak van azért bármi ötlete az írjon légyszíves.


Köszönöm.

2015. jún. 19. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire szakít magának. Te nem vagy annyira fontos a fiúnak, hogy szakítson rád időt. Sajnálom.
2015. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Köszönöm.Az kiderült,hogy rossz dolgok történtek vele és azért tűnt el egy kis időre.Az,hogy a későbbiekben mi lesz azt majd meglátjuk,hogy mennyire vagyok neki fontos.De sajnos én is úgy látom,hogy annyira talán mégsem.

Abban teljesen egyet értek,hogy mindenkinek arra van ideje amire szeretné.

2015. jún. 21. 09:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira fontos? Most akkor te akarsz valamit a fiútól, vagy nem? Te barát akartál lenni, nemde?
2015. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fontos,nagyon nekem.
2015. jún. 26. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!