Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy egy pasi azért ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy egy pasi azért ne kezdeményezzen mert túl elfoglalt egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Bejövök neki ugyanis, de nem kezdeményez, lehet azt hiszi h nekem nem jön be, lehet h túl elfoglalt mert sokat lóg suliból, sok haverja van...
2014. nov. 23. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt mondtam most egy lánynak, mert nem akartam bunkó lenni, meg túl elcsépelt már a "most más tetszik" szöveg.
2014. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
grat hogy ilyen elfoglaltsága van suli helyett -.- ja és grat Neked, hogy ilyen pasi tetszik aki suli után a hajléktalanszállóra fog kerülni...
2014. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amúgy velem is volt olyan, hogy azért nem jöttem össze valakivel, mert nem volt időm, de az munka miatt volt...
2014. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehetséges, de az embernek arra van ideje, amire szakít. lehet h tényleg kqrva sok dolga van, de nem ez lehet a háttérben, hanem hogy fél vagy ilyesmi. bíztatsd kicsit!
2014. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!