Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasfétis mennyire tolerálható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasfétis mennyire tolerálható?

Figyelt kérdés
Mármint hogy a lánynak ha van egy kis hasa, azt imádom puszilgatni, simogatni a köldöknél, meg minden :D
2015. jún. 19. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
én papuccsal szeretem csapkodni a hasukat, szóval én is szeretem.
2015. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
engem barátnőm etetett állandóan meg markolászta a hasam hasonlók, 1x rajta kaptam ahogy olyan videóra masztizik ahol ilyen dagi csávó lengeti a hasát meg paskolja meg nyomkodja :D
2015. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én szeretem a srácok lapos hasát, mert nekik van valami, ami nekem sosem volt és sosem lesz :D Nézz csak rá az internet aktuális idóta mesterségesen indukált fétiseire (ld.: tigh gap, lapos szemérembomb, bikini bridge, stb), valamint, amik indexen elnyerték az év hülye fétisei címet (pedál taposás, gyapjúfétis, hajmosás)

Na?

Mindenki oszoljon, nincs itt semmi látnivaló.

22L

2015. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is hasfétises vagyok: ír valaki? :)
2015. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hasfétises, meleg srác vagyok, aki gondolja, nyugodtan írhat.
2023. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!