Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresi a testi kontaktot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresi a testi kontaktot? 21L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek bejövök, vonzódik hozzám. Állítása szerint, jó lenne velem, ha nem lenne kapcsolata. Ez több 4szem közti beszélgetéskor derült ki. DE. Mégis keresi a testi kontaktot, hogy hozzám érjen, pedig nem kellene, nem szükséges.


Miért?


Értem ezalatt: Simán elmehetne úgy mellettem, hogy dob egy sziát és kész. Nem kellene, hogy megöleljen, megpusziljon. Stb...


2015. jún. 19. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy srác, akinek bejövök, vonzódik hozzám. Állítása szerint, jó lenne velem, ha nem lenne kapcsolata"

használd az eszed kérlek...

2015. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem akar így semmit, csak akkor, ha nem lenne. De van. Akkor minek közeledik? Pont az, hogy hanyagolnia kellene a testi kapcsolatot.
2015. jún. 19. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy felhozta a kapcsolatat, nem arra utalt, hogy nem fog /vagy akar/ megdugni, hanem arra, hogy ugy akar hogy kozben a kapcsolata is megmarad.
2015. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estienne ***** válasza:
nah igen :D
2015. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nem akar megbántani azzal hogy még dugni sem vagy jó! Mert akkor legalább rád hajtana és eltitkolná hogy van valakije. Így meg max. a flörtöt gyakorolni vagy jó.
2015. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 Bármi lehet. Arra várhat.


#4 Mi na igen? :D


#5 Kizárt. Messze jársz a valóságtól.

2015. jún. 19. 17:30
 7/7 Estienne ***** válasza:
Jah, én csak a #3 reagálltam, de így már a te reakciódat is tudom :D
2015. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!