Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elviselni azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni azt ha valaki senkinek sem kell?

Figyelt kérdés
A legtöbb korombéli párkapcsolatban él vagy már házas, én meg még mindig egyedül vagyok. Lassan már attól is rosszul érzem magam ha kilépek az utcára és látok párokat vagy ha felnézek a Facebookra és nézegetem az ismerőseim fényképeit.
2015. jún. 19. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Tehát ne menj ki és ne nézegesd a fosbukot. Probléma megoldva.
2015. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fogadjunk te is srác vagy,ugye?
2015. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok ezzel,mint Te.

Hogy lehet elviselni ezt? Teljes mértékben sehogy.

Azonban lehet csökkenteni ezt az érzést,ha minél kevesebb inger ér a környezetedben ezzel kapcsolatosan,vagy nem foglalkozol ezzel.

Ja és egy idő után bele fogsz te is törődni,csak idő kérdése.Utána pedig már egyre kevésbé fog érdekelni az egész.Tapasztalatból írom ezeket. :/ de ez van,van akinek jut pár az életben,van akinek nem.

24/F

2015. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én most magányos vagyok 26 éves srác, nem rég lett vége 7 és fél éves kapcsolatomnak, és baromi szokatlan, hogy nincs itt.
2015. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Agyadat hol hagytad? Minden korban van egy csomó ember aki nem él párkapcsolatban! De mondok neked valamit: sokszor a látszat csal! A kapcsolatok fele szar! Plusz a tévhitek, pl. hogy már 14 évesen dugnak a fiatalok, aztán jó ha 10%-uk kipróbálta EGYSZER! Szóval vannak a legendák meg vagy te!
2015. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Akik itt sajnaltatjak magukat, elgondolkodtak mar azon, hogy miert nem kellenek senkinek? Magadnak kellenel?


Nagyon könnyen lehet okot talalni, hogy miert is eselytelen valaki (pl. csoro vagyok, csunya vagyok, dagadt vagyok, gizda vagyok, kicsi a kukim/cicim, zsiros a hajam, buborekokat böfizek stb..)


Alig van olyan, amin nem lehetne valtoztatni vagy legalabbis kompenzalni! Van a barati körben olyan, akit könnyebb atugorni, mint megkerülni es megis jol erzi magat a böreben. Model alkatu baratnöje van evek ota, aki imadja a humora es törödese miatt (ja, es a lany szinten ertelmisegi es többet keres nala). Ehhez hasonlo peldat meg tudnek irni böven, de mind ugyanarra megy ki: Ha el tudod fogadni magad illetve lehetösegeihez kepest olyan emberre valsz, amilyen lenni szeretnel, ez sugarzik belöled! Aki eleri, hogy reggel felkel egy mosollyal es kepes ezt masoknak is atadni nagyon hamar kikerül a magany sötetsegeböl...

2015. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Beviz Elek ***** válasza:
60%

#7

Ott a pont, nincs mit hozzáfűzni!

2015. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 6-os és 7-es válaszolóval maximálisan egyetértek. Mellesleg a családom tele van elfuserált, boldogtalan kapcsolatokkal és házasságokkal. Ez rosszabb, mint egyedül.
2015. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
#7: Ugye ezeket te sem gondolod komolyan ?
2015. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!