Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejártok a párotok/házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejártok a párotok/házastársatok baráti társaságával?

Figyelt kérdés

A helyzet az nálunk, hogy én nem igazán, csak nagyon ritkán találkozom a párom baráti társaságával, mert úgy érzem (lehet ez hülyén hangzik) de nincs igazán témám velük. Ez persze nem az összes barátjával van így, mert van akivel tök jól el tudok beszélgetni.

Igazából erről már beszéltem a férjemmel őszintén, hogy ha lehet nagyon ritkán mennék én is a találkozókra, mert nem érzem úgy, hogy van velük közös témám és teljesen kukán meg nem szeretnék ott ülni. Erre azt mondta, hogy rendben van és ha van kedvem, akkor majd menjek. Szóval úgy tűnik, hogy őt ez nem zavarja.

Múltkor is volt egy találkozó, viszont akkor mentem volna, csak nem szólt róla időben én meg nem voltam összekészülődve, mivel egész nap itthon voltam és már rögtön menni kellett volna.


Szerintetek ennek később lehet valami hátulütője, hogy nem járok velük össze vagy ilyesmi?

Amúgy nincs bajom egyikőjükkel sem, csak van ilyen, hogy az ember nem mindenkivel tud jól elbeszélgetni.


2015. jún. 19. 19:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Néha picit cikinek érzem legbelül, hogy én így nem járok össze velük csak évente max. 1x, mert a többi srác barátnője majdnem minden alkalommal ott van, csak hát van ott is 1-2 fura lány. Pl. az egyik srác barátnője elég jó módú családból származik, már vele is próbáltam beszélgetni, de olyan tartózkodó, kicsit nagyképűnek érzem. Jómagam is jó családból származom, mégsem viselkedem úgy.
2015. jún. 19. 19:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem amíg volt nőm, addig mindketten jártunk a másik fél társaságába, de azt meg kell jegyeznem, hogy mindketten kimondottan nyíltak vagyunk és mindenkivel jókat szoktunk beszélgetni(jó, persze műveletlen, önálló vélemény nélkül fotoszintetizáló emberekkel nem barátkozunk, ezért nincs nehéz dolgunk)


Igen, amíg volt nőm, így írtam, szándékosan, várom az őszintén sikító szűzlányok jelentkezését.

2015. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi hátulütője lesz a dolognak, már ha neked ez hátulütőnek számít, hogy lehet azt hiszik majd, nem bírod őket.


Amikor nagy ritkán összejön a nagyobb baráti társaság, el szoktam menni. Egyrészt a férjem kedvéért, másrészt a barátait sem akarom megbántani. Mert kedvesek, rendesek, segítőkészek, már az elején azonnal befogadtak. Viszont valójában ők sem igazán az én társaságom, nem sok közös témánk van.

2015. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi 3-as a választ.


Igazából rendes a férjem,mert egy percig sem várja el, hogy eljárjak vele vagy ilyesmi meg van, hogy úgy érzem ennyi neki is kell nélkülem. Ha én is találkozom a barátnőimmel, akkor ő sem szokott jönni. Hagyunk a másiknak szabad teret. Persze néha-néha el fogok szerintem járni. Lehet, hogy azt hiszik nem bírom őket, pedig semmi ilyesmi nincsen a dologban.

2015. jún. 19. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van,hogy az én ismerőseimet leredukáltam nullára,mert nem kerestek,semmi értelme nem volt velük tartani a kapcsolatot.Párom barátait már megismerkedésünk előtt is ismertem innen-onnan,nem voltak újak a számomra.Mindegyikkel el tudok beszélgetni,de soha nincs olyan hogy 10-20-an vannak ott egyszerre,plusz szerencsére soknak nincs barátnője,így nem kell nőkkel beszélgetnem.Az egy dolog,hogy mondták párszor a páromnak hogy hogy tud ilyen őrülttel együtt lenni,mint én,de nem tudják befolyásolni :) Hátulütője nem lesz,ha a férjed sem foglalkozik ezzel,nem kötelező dolog ez.
2015. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eleinte velem is ez volt, sokszor nem mentem vele, egyedul ment. Aztan az elso 3-4-5 alkalommal kukan ultem, neha beszelgettem egy-ket mondatot veluk, de alapvetoen nagyon rosszul ereztem magam abban a tarsasagban. Aztan kb az otodik alkalommal mar annyira kinom volt, hogy inkabb ittam, hogy legalabb valamivel lefoglaljam magam az este soran es vegul is az lett, hogy jol bebsztam es reszegen megeredt a nyelvem. Azota folyton csacsogok veluk, hulyulunk, szinte szerves resze vagyok annak a 12-13 fos tarsasagnak. Az egyik lany a legjobb baratnom lett.

28/l

2015. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!