Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 18 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 18 éves lány és egy 25 éves fiú között működőképes a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 20:32
 1/9 MKitti95 válasza:
Szerintem működőképes lehet. Bár ez függ attól, hogy nekem mennyire érett a felfogásod és a fiú jövőbeli terveitől ( gondolok itt arra hogy házasság, gyerekvállalás )
2015. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha ilyeneken fennakadsz akkor nem működőképes.
2015. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A legkevésbé sem akadok fenn rajta, csak kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak.
2015. jún. 19. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a fenét foglalkozol te a másikkal, ha a saját boldogságodról van szó?

Ennyire befolyásolható személy vagy, hogy még ezzel kapcsolatban is érdekel a másik véleménye?

Ha ők azt mondják, hogy nem működhet, akkor fogsz nekik hinni?? Ahelyett, hogy megtapasztalnád magad?


Majd ha a pasid megkéri a kezedet, akkor ugyanúgy kikéred a többiek véleményét, hogy most hozzámenjél-e vagy se?

2015. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
A kor túrót sem számít. Mások véleménye meg aztán még annyit sem. Kissé éretlen gondolkodásra vall a kérdés.
2015. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
18 éves lány 25 éves fiúval. Ha általánosságban nézzük akkor ez a normális határokon belül van.
2015. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem, hogy miért nem lehet anélkül feltenni egy kérdést, hogy ilyen következtetéseket vonnál le? Az, hogy erre kíváncsi vagyok, nem azt jeleni, hogy befolyásolni is fog mások véleménye.
2015. jún. 19. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
10%

Mert a kérdésed teljesen felesleges és értelmetlen minden szempontból, mivel ez a SAJÁT MAGÁN ÉLETED!!!


Megerősítésre vársz talán, hogy jól döntesz-e?

Igen, működhet, ha akarjátok.

Nem, nem működhet, ha nem akarjátok, és elhanyagoljátok egymást.


De úgy őszintén, mégis miért vagy erre kíváncsi?

2015. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%

És még zárszóként annyi:


Addig míg azzal foglalkozol, hogy a másik mit gondol rólad, nem lesz saját életed!

Úgysem tudsz mindenkinek megfelelni, ezért inkább csak saját magadnak felelj meg!

Ha a saját boldogságod a tét, ne kérd ki mások véleményét!

2015. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!