Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik vajon szép és okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik vajon szép és okos nő? Olyan akinek a személyisége sem defektes?

Figyelt kérdés
Találkoztam már sok ilyennel, csak épp olyan egoisták voltak, hogy képtelenség volt velük rendesen beszélgetni...
2015. jún. 19. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen a válaszom. Nem sok, de létezik.
2015. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Igen :) 19/L

Arra koncentralj h olyanokkal talalkozol,amire vagysz. Kepzeld el,erezd at h jofej csajokkal hoz ossze a sors

2015. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Létezik, de ugyanilyet keresnek férfiban, úgyhogy azért túlságosan nem reménykedek.
2015. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Szia LÉTEZIK! Nagyon kevés van belőle, én ismerek ilyen NŐ-t! Szép, okos, és iszonyat jó kisugárzása van, egy angyal! Belép valahova minden szem rá szegeződik, és nem megjátszós, hanem természetes. Kb. 1000-ből egy ilyen van.
2015. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Van ilyen, én olyan vagyok.

Nem egoizmus, de tudom, nem vagyok buta, sikeres vagyok az iskolámban, értem mar elmeredményeket.

Hog szép vagyok-e? A szépség relativ. De igyekszem a legjobbakat kihozni az adottságaimból :)

2015. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Létezik, de ne nézz le és ne ítélj meg senkit csak amiatt, hogy milyen neműnek született. Én rengeteget harcoltam, hogy szakmailag elismerjenek és egyáltalán lehetőséget kapjak.
2015. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En szep es okos vagyok, viszont defektes szoval kiestem:-))
2015. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Létezik, de pontosan ugyan úgy a jó külsejű, pénzes érzelmileg nulla, narcisztikus csávóhoz vonzódik, ahogy szinte minden nő. Ez náluk ösztön.
2015. jún. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hadd vonatkoztassak saját magammal. Igen engem szépnek és okosnak tartanak, csak egoista vagyok. De rendesen beszélgetni lehet velem. Nálam az önbizalmammal van súlyos probléma. Pedig én is látom, hogy jobb vagyok küllemre az átlagnál nem kicsit és észben is... nyelveket beszélek, tájékozott vagyok. Viselkedés viszont néha katasztrófa.... ez valszeg a kis önbizalmamból ered. Hisztizek ha valami nem úgy van ahogy szeretném az egoizmsom az egykeségemből adódik. úgy viselkedek 39 éves létemre mint egy tinédzser ha rámjön az 5 perc. Túlstresszelem túlaggódom magam. Valószínűleg létszik ez a görcs a kisugárzásom,on. Régen mikor bulikba jártunk, hiába néztek meg sokan, nem igazán jöttek ismerkedni ha igen is nem lett hosszú távú kapcsolat. Elvált vagyok, gyerekemet egyedül nevelem, most attól félek még nehezebb dolgom van. Most szakítottam a barátommal mert nem bíztam benne és attól félek, soha többet nem lesz már barátom, párom... persze még akár vele is kibékülhetek próbál meggyőzni eddig hogy nem olyan mint amilyennek képzelem.... Ha nekem valaki tudna tanácsot adni, mert hiába tartanak szépnek okosnak jókat is lehet velem beszélgetni, poénkodni, minden buliban benne vagyok, lehet is rám számítani jólelkűnek tartanak, de ez az önbizalomhiány, hiszti görcs ez gáz. Lehetséges hogy rontja a kisugárzásomat?
2018. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!