Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mi a véleményetek a lányról, aki szép és okos is egyben, ennek ellenére viszont az érzelmi intelligenciája alacsonyabb, mint más nőké?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
azt hogy akkor inkább fiúsabb a személyisége :) szerintem :D
2015. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha elég okos, akkor tudja fejleszteni az érzelmi intelligenciáját is! :)
2015. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi az érzelmi intelligencia? Szerintem nekem is azom lehet alacsony. De én férfi vagyok.
2015. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés infó, hogy véleményt tudjak írni.

Első ránézésre semmi különös nincs eben.

Hány éves? Kik azok a más nők akihez hasonlítva van?

Viszonyítás kérdése ez megint.

2015. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A saját- és más emberek érzelmeinek kezeléséhez kevésbé ért, mint a nők általában. Például nem tud mit kezdeni egy szerelmi vallomással, vagy azzal a helyzettel, amikor embertársát trauma éri, és neki meséli el. Nem túl jó tanácsadó, mert lényegében nem ért az emberekhez, inkább a racionalitás az erőssége.
2015. jan. 10. 15:22
 6/18 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem nemfüggő. Az emberek 80%-ának alacsonyabb az érzelmi intelligenciája, mint lehetne... viszont, ahogy már említettem, tanulható, fejleszthető.

Ha már egyszer tisztában vagy azzal, hogy alacsony az érzelmi intelligenciád, miért nem változtatsz rajta?

2015. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tehetséges nő lehet, aki még sokra viheti.
2015. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok férfiban, de nem tudom, hogy így mennyire lenne harmonikus a kapcsolat. Ha ez nem akadályozna semmit, akkor a legkevésbé sem érdekelne, sőt, talán még örülnék is neki, hogy egy hozzám hasonló ember.
2015. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Pontosan ilyen párról álmodozok, aki nem nyafog meg pletyizik minden szabadidejében.

Nálam valahogy nagyon az agyamra megy az ilyen érzelgős gondolkodás beszéd meg viselkedés mintha ilyen állati tulajdonság lenne ami bennünk maradt a fejlődésünk során.

Szóval szerintem ez egy nagy pozitívum.

2015. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
egy tökös pasi kell aki nem szavakkal hanem tettekkel veszi le a lábáról a lányt, tehát feltétlen nem vall szerelmet, nem kérdezi meg szabad-e a csók, egyszerűen a tettek mezeire lép és megcsókolja ha túl sokat beszél a lány, de persze ehhez jeleket adni, hogy bejön-e az adott pasi... és a pasi nem túl bunkó.
2015. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!