Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok. ő is szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. ő is szeret, azthiszem, mért nem akar mégsem velem járni? . Mit tegyek h (jobban) belémszeressen?

Figyelt kérdés
Sziaztok,14 éves vagyok, és életemben először úgy érzem h szerelmes . A fiút körübelül 4 hónapja ismertem meg jobban, és már egy randink is volt. Igaz nem jöttünk össze, mert akkor éppen volt barátnője, s miután szakitottak, nem tudom mért de nem akart velem járni. Ugy érzem szeret, de nem eléggé, nem szerelmes. Nekem az is elég lenne ha fele anyira szeretne mint én őt. :P . Sokat beszélünk msn en. és nagyon kedves, ismeri az érzésim tudja h halálosan oda vagyok érte, s nm panaszkodhatom, mert viszonozza is őket. (ő amugy ilyen lányok kedvence féle, sokan szeretnének tőle többet mint barátság) mégsem akar velem járni. Nm tudom igazán mi az oka, h egy olyan lánnyal elöbb kezd el járni akit nm is szeret anyira mint engem. Segitsetek. Kérlek. H tudnám elérni, h kicsit megváltozzanak, mélyűljenek az érzései, és h összejöhessek vele? Biztos vagyok benne h egy lány sem szerette még enyire őt, mint én.
2010. márc. 1. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos a szerelem nem mindig elég egy kap csolathoz még akkor sem ha mindkét fél így érez...

talán épp mert ilyen jóban vagytok nem akar megbántani mert ő még fiatalnak érzi magát ahhoz hogy igazán elkötelezze magát valaki mellett és még szeretne virágról virágra szállni, viszont téged megbántani nem szeretne így nem jön össze veled

2010. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem elég mindkét fél szerelme egy jó kapcsolathoz ? :O ..mért mi kell még..? :)
2010. márc. 1. 17:09
 3/4 A kérdező kommentje:
esetleg attól fél,h én kiszeretek közben belőle,s elvesziti az egyik legjobb barátját,s azt az embert aki őt tiszta szívéből szerette ? :/
2010. márc. 1. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igy van... sok srác fél attól hogy ha jóban van egy lánnyal összejönnek és szakitanak többet nem beszélnek egymással (ezzel én is igy vagyok) :D de én tulléptem ezen és az exbnömmel azota is remek barátságot ápolunk
2010. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!