Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak? Szex közbe csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Szex közbe csak úgy tudok elmenni ha a pasin zokni van.

Figyelt kérdés

ha pedig leveszi állandóan csak arra gondolok hogy mikor lesz már vége,és veszi vissza a zokniját.és nemmondhatom mindig azt hogy hagyd magadon a zoknid.

miért van ez?mit tegyek?


2010. márc. 1. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mosasd meg vele a lábát, az elveszi a szagokat
2010. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

a zokni olyan mint a kábítószer!

sztem rászoktál!!!!

de ne aggódj, vannak zokni elvonó kúrák!

2010. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
:D No comment.
2010. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod! Beszéld meg vele, és kérd meg, hogy hagyja fent. Ennél sokkal nagyobb szexuális problémákkal küzdenek emberek.
2010. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én meg sosem vagyok hajlandó levenni és mindenki leakarja szedni rólam:D:D
2010. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDD
2010. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Én meg általában úgy megyek el, ha cipő van rajtam. Főleg télen. Hehe
2010. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hülye..-.-xd
2010. márc. 1. 17:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ez a fétised. Van ilyen. Mondd el a partnerednek. Remélhetőleg megérti, és zokniban marad. Ha viszont nála nem keürlhet szóba a zoknis szex, akkor nem illetek össze. Ez is csak olyan dolog, mint az összes többi fasság.
2010. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

17:10


MInden problémánál létezik nagyobb, mégsem látom, hogy az emberek folyton azzal oltanák egymást. Sőt, olyat sem olvastam ezen az oldalon, hogy csak életbevágóan fontos problémákkal lehet írni. Sőt! Olyat sem, hogy a kérdező ezt egy óriási drámának állítja be, és sajnáltatja magát.


Szóval ez fail. Epic.

2010. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!