Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim, ti mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, ti mit tennétek, ha megtudnátok ki az a nő, aki folyamatosan epekszik a párotok után?

Figyelt kérdés
Ő talán csak az egyik, de nem is az a gond, hanem hogy mennyire beleéli magát a nő (akinek egyébként párkapcsolata és gyereke is van). Azt mindig is tudtam, hogy tetszik neki, meg aztán az is kiderült, hogy talizgatnak, és le is feküdt vele a párom mikor egy ideig külön voltunk, na de nem is ez... hanem megnéztem kíváncsiságból a facebook oldalát, és rengeteg posztjából egy évre visszamenőleg az jön le, hogy folyamatosan ácsingózik utána, meg szomorkodik, és ezt halálosan komolyan is gondolja. Azt tudom hogy beszélni is gyakran szoktak, de hogy mit azt nem. És ami a legjobban aggaszt, hogy évekkel ezelőtt én voltam az ő helyében. Lépnem kéne vajon erre bármit is? A páromnak tudom, hogy ez csak flört, de hát mégis ott az érzés, hogy soha nem lehet tudni..
2015. jún. 21. 00:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%

Pocsék lehet féltékenynek lenni...


Tipikus, ahelyett, hogy a férfival foglalkoznál, inkább mindenféle hülye paranoiával töltöd az idődet. IMÁDLAK!

2015. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá, se másra féltékeny. Bizonyára rosszul fogalmaztam.
2015. jún. 21. 01:05
 3/23 anonim ***** válasza:
Elbeszélgetnék a kedves párjával.
2015. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

"Nem vagyok rá, se másra féltékeny. Bizonyára rosszul fogalmaztam." + ". hanem megnéztem kíváncsiságból a facebook oldalát"


Most kit próbálsz meg átverni; minket, vagy önmagad ?

2015. jún. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, bár kétlem, hogy ne venné észre.
2015. jún. 21. 01:12
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Na. A lényeg,kapcsolattartás van.Eleve nem engedném hogy csajok legyenek a barátom körül,ez mindig sablonos duma,hogy csak barátok vagyunk,meg neked az a kötelességed,hogy ezt elviseld.Nem kell elviselni,ha meg valami nem tetszik,mehet a barátnőkkel a vakvilágba.Mi az hogy flört ? Ne flörtöljön senkivel ha veled van.Az a gyanúm veled kapcsolatban,hogy sokkal gyengébb személyiség vagy,ezért mer mindent megcsinálni.Mondd meg neki : vagy befejezi a keverést,vagy elmehet.Ha határozott vagy,és látja mit akarsz,azt fogja csinálni amit te mondasz.
2015. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A paranoia helyett tényleg inkább a férjeddel kéne foglalkoznod.


Tipikus női logika. Értem az anyám mindig hülyeségek miatt aggódott, minden ok nélkül, de ami meg tényleg aggasztó dolog lett velem, azt mind neki köszönhetem, de az fel se tűnt neki.

Abból lehet a legnagyobb gond, ha az aggódásod miatt a fontosabb dolgokat nem is veszed észre.

2015. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A kíváncsiság és az óvatosság nem egynlő a féltékenységgel. Csak érdekel más közbeavatkozna e vagy sem.
2015. jún. 21. 01:16
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Ez zseniális, szembesítem az igazsággal erre lepontoznak. A poén az feltehetően, hogy az összes többi nő szerint is rendben van ez így...
2015. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen kapcsolatban nem lennék benne. Azt írod, korábban te voltál a nő helyében, vagyis párkapcsolatból ácsingóztál a mostani párod után, aki szintén kapcsolatban élt. Majd összejöttetek, szétmentetek, összejött ezzel a nővel (akinek családja van..), majd ismét téged választott, de azóta is flörtölget és találkozgat a nővel.. Lehet én vagyok betegesen féltékeny típus, de miért is kell neki olyan nővel kapcsolatot tartani (és flörtölgetni), akivel lefeküdt a kapcsolata szünetében, és azóta is tudja, hogy vonzódik hozzá? Egyáltalán, mióta normális, hogy párkapcsolatban élő ember mással flörtölgessen? Én egy pillanatig nem tudnék bízni ebben az emberben, de számodra úgy látszik mindezek nem jelentenek problémát, hiszen eddig nyugodtan álltad a helyzetet, amióta pedig tudod, ki az a nő, ellene akarsz fellépni. Miért, az megváltoztatja a párod személyiségét? Megbízhatóbbá válik, ha leépíted egy volt/talán jelenlegi szeretőjét? Neked ahhoz nincs túl sok közöd, hogy miért fut utána az a nő (magadból kiindulva biztosan nagyon jól tudod), egyedül a pároddal van dolgod, hogy leállítsd a viselkedését, ha nem tetszik, ugyanis ő tartozik neked felelősséggel a tetteiért. Azt gondolom, egy megbízható párkapcsolat egyik alapköve, hogyha valaki közeledik hozzánk, leállítjuk, ha pedig nem ért a szóból, megszakítjuk vele a kapcsolatot. Fogalmam sincs, miért vagy olyan naiv, hogy azt gondold, amit megtett az előző nőjével, azt veled nem fogja (holott minden jel erre mutat), főleg, ha tálcán kínálja magát a következő példány.
2015. jún. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!