Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim, ti mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, ti mit tennétek, ha megtudnátok ki az a nő, aki folyamatosan epekszik a párotok után?

Figyelt kérdés
Ő talán csak az egyik, de nem is az a gond, hanem hogy mennyire beleéli magát a nő (akinek egyébként párkapcsolata és gyereke is van). Azt mindig is tudtam, hogy tetszik neki, meg aztán az is kiderült, hogy talizgatnak, és le is feküdt vele a párom mikor egy ideig külön voltunk, na de nem is ez... hanem megnéztem kíváncsiságból a facebook oldalát, és rengeteg posztjából egy évre visszamenőleg az jön le, hogy folyamatosan ácsingózik utána, meg szomorkodik, és ezt halálosan komolyan is gondolja. Azt tudom hogy beszélni is gyakran szoktak, de hogy mit azt nem. És ami a legjobban aggaszt, hogy évekkel ezelőtt én voltam az ő helyében. Lépnem kéne vajon erre bármit is? A páromnak tudom, hogy ez csak flört, de hát mégis ott az érzés, hogy soha nem lehet tudni..
2015. jún. 21. 00:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

cpt., te el is olvastad pontosan, amit a kérdező leírt?


"Azt mindig is tudtam, hogy tetszik neki, meg aztán az is kiderült, hogy talizgatnak, és le is feküdt vele a párom mikor egy ideig külön voltunk,(..)"


Komolyan, ha neked az a normális, hogy találkozgatsz és flörtölsz azzal a nővel, akiről tudod, hogy imád, és egyébként lefektetted, amikor épp rosszban voltál a nőddel, akkor nem lennék a barátnőd helyében.

2015. jún. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem ez köti le a mindennapjaimat, ez csak egy kérdés. Ismerem a hibáimat, amiken próbálok változtatni. Talán egyes egyedül azért foglalkoztat a dolog, mert az évekkel ezelőtti önmagamra emlékeztetett, bár akkor én legalább szingli voltam. És tudom, hogy nincs egyedül. Talán együttérzek. Talán szánalmat érzek. És talán nem gondoltam volna, hogy komolyan gondolja.. Félek ha figyelmen kívül hagyom, súlyosbodhatnak a dolgok, de az is biztos, hogy ha fölhozom a párom féltékeny hárpiának hisz majd, pedig csak próbálom átlátni a helyzetet, mert valahol ez is őhozzá tartozik, és valószínűleg okkal alakult így.
2015. jún. 21. 01:31
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, még mindig nem világos: a párod találkozgat és flörtöl azzal a nővel, akiről tudja, hogy imádja, és bármikor ágyba vihetné (már meg is tette)? Ebben te nem látsz semmi.. nem normálisat? Vagy félreértettem a kérdést?
2015. jún. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Jólesik neki, hogy tetszik a nőknek és csak azért feküdt le vele, mert rám haragidott
2015. jún. 21. 01:40
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
100%-osan állítom most már,hogy te beteg vagy ! Azon idióta nők közé tartozol,akik rögtön magukban keresik a hibát,és elkönyvelik hogy ez normális,hozzá tartozik egy kapcsolathoz az ilyesmi.Sok sikert a továbbiakban,értelmes kapcsolatod soha nem lesz ha így folytatod.
2015. jún. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
És nyilván ő volt kéznél.
2015. jún. 21. 01:41
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem akarom mentegetni a páromat.
2015. jún. 21. 01:42
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Van a flörtölgetésnek egy ártalmatlan szintje, ami még szerintem belefér... Na ez nem az. Pláne, hogy volt köztük testi kapcsolat is. Az ilyen egy határozott huszárvágással kellene lezárni. Meg eleve az is milyen megoldási mód, hogy haragszik rád, erre lefekszik mással?! Ahelyett, hogy megoldanátok a konfliktusotokat...

Elég megalázó rád nézve ez a kapcsolat, és tényleg önsorsrontó magatartás a nő FB-ját olvasgatni, túl sok haszna nincs is, csak magad marcangolod vele...

Mire mész azzal, hogy tudsz bármit is? Attól jobb lesz a kapcsolatod? A párod nem fog megcsalni, ha alkalma adódik? Ezen pont nem múlik semmi. Azon múlik bármi is, hogy

1. Milyen a kettőtök kapcsolata (ezen te is tudsz dolgozni)

2. Milyen ember (te választottad, úgyhogy neked kell tudni, megváltozni meg nem fog, ebben ne reménykedj)

Szóval a fenti két tényezővel foglalkozz inkább, a nőnek adott esetben semmi jelentősége. Ha a párod gerinctelen, és/vagy a kapcsolatotok rossz, akkor, ha nem ezzel a nővel csal meg, akkor megcsal mással.

2015. jún. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Segítenék, hogy egymásra találjanak mégjobban...
2015. jún. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Most, hogy átgondoltam, talán csak annyit fogok mondani a páromnak, hogy oké, elnézem az ártalmatlan flörtöt, de legalább azokat a csajokat építse le, akik nem képesek fölfogni, hogy ez csak flört, és többet akarnak. Utánam is epekedett egy srác, de megmondtam neki, hogy mi a szitu, és hálisten föl is fogta, és túllépett rajtam. Facebookon még mindig ismerősöm, mert tetszenek a posztjai, az érdekes meglátása bizonyos dolgokról, de soha nem írunk egymásnak.
2015. jún. 21. 01:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!