Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos vagy benne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos vagy benne, hogy aranyos, tisztelettudó, rendes, önzetlen srác vagy, akit kikosaraznak a nők?

Figyelt kérdés

Már annyi élménybeszámolót olvastam itt az elkeseredett, kikosarazott fiúktól, hogy ha megengeditek én is megosztom a saját sztorimat a „kedves, rendes, aranyos, jószívű” fiúismerőseimről.

Az egyetemen az egyik előadáson beültem egy srác mellé, nevezzük csak Daninak. Mivel az előadás marha unalmas volt, ezért beszélgetést kezdeményeztem Danival, hogyan megy-e neki a szak, szereti-e, mik a tervei a jövőre nézve. Erre azt válaszolta, hogy nem tudja miért jött ide, csak azért jelentkezett ide, mert úgy tudta, hogy könnyű szak, és csak legyen már neki valamilyen diplomája… Az ilyen felfogású emberek eleve nem szimpatikusak nekem, de azért természetesen ennek nem adtam hangot, aztán más témákról kezdtünk dumálni.

Nem kellett neki negyed óra sem, már elkezdte ócsárolni a nőket, hogy mekkora szégyenek a mai nők, mert ő már régóta próbálkozik, de a nőket nem érdeklik a belső értékek, csak akkor rúghat valaki labdába, ha magas, helyes, és kigyúrt izomállat, bunkó akinek milliós órája van és sportkocsija és hogy ő még nem is a szép lányoknál próbálkozik, hanem az átlagos, visszafogott nőknél. Megkérdeztem Danit, hogy próbálkozott már-e valakinél, aki a szaktársunk. Megnevezte azt a bizonyos „átlagos” lányt és konkrétan leesett az állam, mert szinte ő volt a legszebb lány az egész évfolyamban. 175 cm magas lány, fenékig érő szőke haj, mindig erős smink és divatos ruhák. Nem volt a barátnőm, de ismertem a lányt, nagyon aranyos és kedves mindenkivel, gondolom Danival is ilyen volt és ő félreértette a jeleket, mert elkezdte ott nekem szidni, hogy megkérte, hogy korrepetálja a csaj őt az egyik tárgyból és a lány belement, de mikor elhívta randira, akkor meg elutasította. És lehazugribizte nekem azt a lányt, meg hogy mennyire megalázta őt, mert a csaj igazából nem a legjobb abból a tárgyból és le kellett volna esnie neki, hogy nem azért kéri meg, hogy segítsen, mert nem tud valamit, hanem mert akart tőle valamit és most átment hozzá és fizetni kellett a csajnak az órájáért, de így meg elpazarolt pénz volt és a csaj csak kihasználta őt. Idézem őt: „ha tényleg felkészítés kellett volna, akkor nem a hülye libát kérem meg, hanem valamelyik évfolyamelső élet nélküli droidot”

Itt már kerekedett rendesen a szemem, de azért tovább érdeklődtem, hogy most van-e kiszemeltje. Természetesen megnevezte a második”átlagos” legszebb lányt. Nagyon törékeny termetű, de természetes nagy mellű, aranyos mosolyú, gyönyörű kék szemű barna, göndör hajú lány. Mivel az a csajszi a barátnőm volt és már nagyon rég ismertem, ezért egyből rávágtam: „De hát neki van barátja évek óta” Erre Dani: „Igen, tudom, hogy van barátja de láttad már, hogy néz ki? Tiszta nyomorék az a gyerek. Ezerszer jobb vagyok, mint ő, elhódítom a csajt tőle”. Csak magamban jegyeztem meg, hogy mivel a lányt meg a barátját is régóta ismerem, nagyon jó elvannak ketten, és olyan jó emberrel, mint a barátja ritkán találkozok. Igaz, hogy gyúr és módos családja van, de ő maga tüneményes ember, akinek rengeteg hobbija van, amit szenvedéllyel csinál és nyaranta a barátnőjével mindig önkéntes munkákat vállalnak el.

Körülbelül itt hagytuk abba a beszélgetést és egy hónap múlva megkérdeztem, hogy mi újság. Az előbbi göndör lányt is elkezdte szidni, hogy elkezdett ráírkálni és normálisan válaszolt a lány, de mikor elhívta bulizni, akkor a csaj valami ócska kifogással mindig előállt, hogy ne kelljen elmennie. Természetesen ő is megkapta r!banc jelzőt.

Kérdeztem, hogy most alakul-e mással valami és erre azt mondta, hogy van egy csaj, aki most szerelmes belé, de nem tudja, hogy összejöjjön-e vele, mert nem annyira vonzódik hozzá, mert elég előnytelen a külseje és szerinte túl komolyan veszi tanulás. Kértem, hogy mutassa már meg nekem azt az „átlagon aluli” csajt és hát szerintem már kitaláltátok a csattanót, tök szép és kedves arcú lányról volt szó, igaz, hogy nem olyan szép, mint a fenti kettő, de szerintem még így is szemrevaló lány volt, csak nem öltözködött olyan kihívóan. Mivel együtt sétáltunk, ezért megkérdezte, hogy meghívhat-e egy fagyira. Eléggé éhes voltam, ezért belementem.

Pár hét elteltével összefutottunk egy buliban és elkezdett rám nyomulni. Elutasítottam kedvesen a közeledését, ő meg erre teljesen kifakadt és ott lehordott mindennek, hogy én is csak egy aljas, álnok kígyó vagyok, akinek a rosszfiúk kellenek és az aranyos, tisztelettudó, kedves fiúkat meg földbe döngölöm és hogy én mennyire megaláztam őt, amiért ilyen bunkón lepattintottam. Azt sem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek.

Ezek után szerintem joggal kérdezem, hogy minden „aranyos, rendes „ fiú, „aranyos, rendes”?


2015. jún. 21. 10:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:
"Mivel együtt sétáltunk, ezért megkérdezte, hogy meghívhat-e egy fagyira" ezt írtam, tehát eleve már együtt sétáltunk, nem úgy volt, hogy írt nekem, hogy szia gyere már el ekkor és ide velem fagyizni.
2015. jún. 21. 12:08
 52/63 A kérdező kommentje:
#50 én azt mondom erre, hogy a nőknél van szajha és normális lány, a férfiaknál pedig bunkó és rendes srác. De én olyat még nem láttam, hogy csak gyökereknek van barátnőjük. Csomó rendes srácot ismerek, aki évek óta kapcsolatban van. Ilyen törvényszerűség egyszerűen nem létezik, hogyha jó ember vagy, akkor egyedül fogsz megöregedni.
2015. jún. 21. 12:11
 53/63 anonim ***** válasza:
55%

Szegény Dani internet celeb lett: Most már tudjuk róla, hogy van ízlése ellenben kicsit ostoba szegény és szemmel láthatóan önbizalma sincsen.


A lényeg viszont, hogy próbál felsőfokú papírt szerezni, de az előadásokra csak azért jár be, hogy mindenféle jöttment nővel beszélgessen. Hogy lesz így papír Danikám ? Ez a kérdés rád is vonatkozik kérdező.


Dani nem rendes srác, hanem egy madár; ha jobban megnézed tollas a háta is. Ez egy tipikus 12@1 tucat szerencsétlen csávó, aki a csinos lányoknak még a barátzónájába is csak akkor kerül be, ha épp üresedés van.

2015. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
35%

"hogyha jó ember vagy, akkor egyedül fogsz megöregedni."


Tényleg nincs ilyen, de "jó emberséggel" 35 feletti nőknél lehet virítani, ugyanis ők már kiélték magukat, a külsejük meg már leamortizálódott. igy már a vagány hapsik számára nem jó partik. Egyébként ez 50 éve igy van, főleg Nyugaton nem spanyolviasz szerü okosságról van szó.

Naív srác, tudod, hogy miről beszélek, azzal, hogy hozzáteszed, hogy vannak azért normális lányok (nyilván vannak, csak baromi kevesen, igy gyakorlatilag a párkeresés, mint olyan, veszett ügy, szóval, ha szembejön egy normális lány, akkor jó, ha nem akkor úgy is jó. de keresni felesleges, mert kicsik az esélyek, a nagy verseny maitt. Érted, a normális lány is a nagy kínálat miatt fontolóra veszi, hogy ragaszkodjon e a morális értékeihez, vagy sem, Általában elbuknak, mert a kisértés erős. )

2015. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
76%
Na most komolyan, itt van a kutya elásva. Aki számára a fagyizó mellett állva meghívni egy 200 Ft-os fagyira a beszélgetőtársad egyenlő egy randival, annak nem véletlenül nincs barátnője!:D Hány barátom (és barátnőm..) gondolhatta már azt, hogy kikezdtem vele! Hogy is élhettem ilyen tudatlanságban.. Még mielőtt valaki bele próbálna kötni, a randi nem attól randi, hogy mit fizetsz vagy nem fizetsz a másik félnek, hanem attól, hogy TISZTÁZZÁTOK, hogy randiztok. Aki a fenti szituációban a nőbe köt bele, annak sosem lesz nője, de valószínűleg normális emberi kapcsolata sem, mert szellemileg sajnos valahol a kékalgák szintjén mozog.
2015. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
59%

54: Szerintem meg nem vagyok naiv és nem ismersz. :P


Pusztán racionálisan gondolkodom. Azt sem vitatom, hogy vannak olyanok, akik csak spermadonort akarnak találni 30 felett és ők azok, akik már "kiélték" magukat fiatalon (rengeteg ilyen van, nagynéném is ilyen; szerencsére kifogta a nagybátyámat úgyhogy most már dolgoznia sem kell és még így is el tud tapsolni havonta 1 milliót úgy, hogy szült egy gyereket és az miatt még elválni sem lehet tőle). Viszont még mindig úgy érzem, hogy vannak normális lányok is. Sőt, ismerek is párat akikkel viszont én nem akarok járni, mert vannak problémák velük.


Ennyire egyszerű.

2015. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
6%

"Viszont még mindig úgy érzem, hogy vannak normális lányok is. Sőt, ismerek is párat akikkel viszont én nem akarok járni, mert vannak problémák velük."


Mondom én, hogy naiv vagy :)

Akiknek problémáik vannak azért "normálisak" (ez alatt gondolom azt érted, hogy külső alapján válogatnak( azért azok, mert NEM TEHETIK MEG, hogy külső alapján válogassanak. Még neked sem jönnek be , pedig a leirásodból az derül ki, hogy nem nagyon van válogatási helyzetben :)

2015. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

hogy NEM külső alapján ..

lEMARADT A NEM

2015. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
3%

"TISZTÁZZÁTOK, hogy randiztok."


Igen, igazán rpmantikus. Ez kb azt jelenti, hogy jobb ha vetiteni kezdesz, mert felvételi elbeszélgetés lesz .

Amit a csaj kérdező leírt, az pl egy tökéletes spontán randiszituáció.

2015. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ott kellett volna hagyjam őt a mondata közepén, hogy bocsika, úgy érzem kezdenek randivá fajulni a dolgok ezért lépek?
2015. jún. 21. 12:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!