Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Melyikőjükkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Melyikőjükkel jönnél össze? Egy szakács fiúval aki nagyon jól főz, vagy egy mentőorvossal aki életeket ment. Melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Mind a kettő mondjuk az ideálod és tökéletesek számodra, és szeretnek.
2015. jún. 21. 13:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
#28 és legalább csak egy X kromoszómád van? :D
2015. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
31 igen férfi vagyok :D
2015. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
SZTE ÁOK? :D
2015. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

"egyikkel se.

mindkét munka tök stresszes, és sokat is kell dolgozni. én ennél több időt igénylek"


Ez a válasz miért áll 0 százalékon? Valaki igenis több minőségi időt igényel a párjával. Nincs ebben semmi kivetnivaló. Én például nem jönnék össze egy karrierista üzletaszonnyal akinél csak egy bejegyzés vagyok a naptárban :D Most ez is baj? :D


Egyébként elkeserítő indodokat olvasok itt...

Az orvos azért jobb, mert majd lehetséges, hogy lesz maganrendelője :))

Gold digger cédák :D

2015. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
PTE :P
2015. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nekem a párom mentős, egy éve vagyunk együtt. Én szakápoló vagyok, szóval jól jött össze a dolog. :) Mikor bejött mentővel a kórhàzba, mások azon nevettek, hogy az egyik mentős a másik meg ápoló. :) Én érzem a pozitívumait a munkájának, mert tudunk szakmailag segíteni egymásnak, jobban megértjük egymást, stb.. De az idő. Az az egyetlen, ami nehéz, van amikor rengeget dolgozik, és akkor nagyon elhanyagolva érzem magam. Ráadásul ez nem egy olyan munka, amit lehet "csak a pénzért", ehhez szenvedély kell, és egy kis mánia, és amikor belelendül, akkor nehezen viselem a kevés együttlétet.
2015. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...Én ha így nézem egy szakáccsal soha nem jönnék össze. Akkor lőttek a fogyókúrámnak. :D Viccet félretéve, ha valakit megszeretek nem a szakmája miatt szeretem meg, hanem a személyisége miatt.
2015. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
A szakáccsal. Nem is azért, mert jól főz, de egy mentőorvosnak sokkal nehezebb a magánélete és a munkája közötti határt betartani. Ha hívják menni kell, akár hétvégén, akár hajnali háromkor, akár karácsony este. A munkája miatt az is előfordulhatan, hogy haza hozza a stresszt. A szakácsnál ilyen problémák nem lennének.
2015. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Orvossal már voltam együtt (igaz nem mentőorvos volt, hanem sebész), és nagyon rosszak a tapasztalataim. Ehhez még hozzájön, hogy én is eü dolgozó vagyok, nagyon sok orvost ismerek, és egyikkel sem jönnék össze. A nagy része rendkívül pénzéhes, csak azt nézik ki mennyit tesz a borítékba, mutogatják mit kaptak a műtétért (pl az egyik egy fél millás órát múltkor), dicsekednek hányszor voltak idén nyaralni, telelni, azt hiszik ők az istenek, megkapnak mindent, ha visszautasítod, nem értik miért. Folyamatosan próbálnak tapperolni, mintha a munkaköri kötelességem lenne elviselni. Szinte mindegyiknek van házon belül 1 vagy több szeretője, otthon meg vár a család. Az orvosok külön állatfajnak számítanak...

Biztos van 1-2 kivétel, de inkább az a jellemző amit írtam. A kérdésben az van. hogy az ideálom, tökéletes számomra és szeret, de annyira előítéletes vagyok már velük szemben, hogy nem hinném el 1 szavát sem.


Főzni nem tudok, próbálgatom de nem igazán megy. Úgyhogy inkább a szakács jöhetne, de akkor egy olyan, aki tényleg profi és nem csak a pizzára pakolja rá a feltétet a Don Pepében... Egy dolog van ami miatt zavarna a munkája, hogy állandóan kajaszaga lenne.

2015. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!