Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem jut magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jut magas, kék szemű, szőke hajú, izmos pasi?

Figyelt kérdés

Kicsit duci vagyok, de ez nem igazság...

20L



2015. jún. 21. 18:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem tök igazad van, Brad Pittet minden duci lánynak! Én szurkolok.
2015. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni könnyebb mint megnőni.
2015. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
ha van elég pénzed, vagy a szüleidnek, esetleg a nagybátyádnak simán tudsz ilyet venni. hosszútávra is!
2015. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%

Ezek csak külsőségek. Mit számít a kék szem, ha gonoszság ül mögötte?

Mi értelme a szőkeségnek, ha nincs a fejében semmi.

Szőke herceg a lovon, már kiment a divatból.

Igaz, a lónak jó a piaci ára. :)

2015. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Magas kipipálva

Kék szemű kipipálva

Izmos részben kipipálva

Szőke hajú nincs pipa.


Így nem felelek meg? Mennyire megkötés a felsorolás? :D

2015. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

#1 :

Brad Pitt egyáltalán nem magas, amikor készítették a zombis filméjét konkrétan a statiszták nem lehettek 175 centinél magasabbak, hogy Bradike magasnak tűnhessen...


Kérdező:

Teljesen igazságos, ha már ti nők csak az általad leírt férfiaknak adnak esélyt. Akkor az ilyen férfi mért érje be egy olyannal mint te ? Mindezzel együtt sok férfinak tetszik a te fajtád is szóval sehol sem vagy annyira reménytelen, mint egy csúnya férfi.

2015. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
49%
Kicsit fárasztóak már ezek az ELVÁRÁSOKKAL teletűzdelt emberek...
2015. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Mindenhol az átlagos pasik...unom már:/
2015. jún. 21. 18:26
 9/40 anonim ***** válasza:
14%

78 % imádom , amikor ennyire sokat elmond valakiről egy hozzászólás :9 Sok évedbe tellt, mire ezt bedumáltad magadnak, és megállapodtál a hapsid mellett, mi? :)


De a kérdezőnek, jól érzed, duci vagy, ezért nem lehet ilyen hapsid. Ha komoylan érdekelnek eze k a csókák, akkor kezdjél el sportolni. Számít az is, hogy szép e az arcod, azzal sokat nem lehet kezdni , mindenesetre, ha értékelhető testalkatot fel tudsz mutatni, kategóriákkal jobb pasid lehet.

Mielőtt a könynebb ut felé hajlanál, amire majd rá is fognak vezetni nőtársaid, NEM igaz az, hogy majd ha sokat ülsz a seggeden, megtalál a szőke herceg szerelme.

Hajrá, tudod mi a dolgod.

2015. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

"Kicsit fárasztóak már ezek az ELVÁRÁSOKKAL teletűzdelt emberek..."

Minden embernek vannak elvárásai, sőt, akinek nincsenek, elég egyszerű figura lehet.

A kérdés az, mennyire reálisak ezek az elvárások. Jellemzően a nőkneknek vannak ilyen földtől elrugaszkodott elképzeléseik.

2015. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!