Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem jut magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jut magas, kék szemű, szőke hajú, izmos pasi?

Figyelt kérdés

Kicsit duci vagyok, de ez nem igazság...

20L



2015. jún. 21. 18:19
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Bár teltebb alkat vagyok, udvarolt már nekem magas, kék szemű, szőke hajú, izmos pasi. Előző kapcsolata is telt hölggyel volt, szóval úgy látszik, ő erre bukik. :)


Ha nem lennél troll, mondanám, hogy összehozlak vele. :D (Bár nem a te korosztályod.)

2015. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Elfogytak a szőkék,elégedj meg egy barna hajúval.
2015. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Itt meg főleg nincs jó pasi.Tiszta vicc a felhozatal.:/
2015. jún. 21. 18:38
 14/40 Interferencia ***** válasza:
100%
Elég nyilvánvaló, hogy troll, nem igaz, hogy ezt is megeszitek.
2015. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert te nem vagy magas, kék szemű, szőke hajú, bomba alakú csaj. (Újabb bizonyíték, hogy még az átlagos vagy csúnya csajoknak is álompasi kell.)
2015. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
Szerintem is igazságtalan! Állítsunk elő tudományos módszerekkel ha kell igazi középkori (de nem feltétlen középkorú) sármos, ellenállhatatlanúl jóképű és elvárázsoló személyiségű szőke hercegeket minden modern huszonéves lány számára. Ezenkívül palotákat a hercegeknek (és választottjuknak), mindenféle luxussal és kényelemmel felszerelten, röpülő autókat meg csészealjakat.
2015. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
De mire fol akarsz adoniszt, ha nem vagy csinos? Mit adsz cserebe? Jo persze a szemelyiseged stb. Es a kulso nem szamit? Miert vonzodjon hozzad?
2015. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Lol.Nem vagyok troll.



Azt szeretném, hogy szép gyerekeim legyenek majd, egy csúnya pasi ezt nem tudja biztosítani nekem.

2015. jún. 21. 18:51
 19/40 anonim ***** válasza:

jaj mekkora vicc, hogy a női többség lelki békéje nem tűri az ilyen kéréseket, és azonnal jelentik.

mert hát, nem passzol a müllerpéteri érzelmes, belsőértékes kamuszövegekhez :)

ezért láttok több pasirinyát is, mert a nőiket azonnal töröltetitek, mondván: kamu.

2015. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
2015. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!