Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből valami kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami kapcsolat?

Figyelt kérdés
34 éves csaj én 31, jól elbeszélgettünk az első találkozáskor (nekem van párom) nagyon feltűnően bámult végig, úgy, hogy még a párom meg is jegyezte bár nem nagyon volt jelen végig a beszélgetés alatt.A második találkozásnál kicsit távolságtartó volt a lány ami nekem fura volt. Mondjuk mondta is, hogy kicsit fáradt. De állítólag szereti a férfiakat. A párom mondta is, hogy sunyiban stirölt azért. Most csak kérette magát? Kérdés lehet ebből valami kapcsolat? Ja de az első találkozásnál mondta a páromnak, hogy milyen jó a kapcsolata van.
2015. jún. 21. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Barmi lehet. Most akkor Te vagy a ferfi es van parod, es az mellett flortolgetsz egy 34 eves csajjal, Akin azt vetted eszre hogy kolcsonosen tetszelegtek egymasnak, kozben ebben a parod megerositget. Most egyaltalan Te mit akarsz, most a parod ott akarod hagyni es osszeakarnal jonni ezzel a 24 eves lannyal. Persze lehet hogy osszejottok, barmi lehet, attol fugg mennyire akarod es teszel-e erte. A kapcsolatokat meg lehet szakitani es massal ossze lehet jonni.
2015. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen bocsi én vagyok a férfi.Bejön a nő nekem is,de nem tudtam mire vélni az utolsó találkozonknál lévő viselkedését.
2015. jún. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!