Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nôk shit-tesztjeire jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nôk shit-tesztjeire jó reakció az, ha azt válaszoljuk, hogy "Már megint egy shit-teszt. "?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja, nézzen utána, hogy mi az
2015. jún. 21. 21:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fölösleges, mert nem fogja érteni, és ha nekiállsz magyarázni, oda minden, amit addig felépítettél vele. Ne elemezgesd neki a szituációt.
2015. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a legtöbb nő nem is tudja hogy ilyet csinált, főleg azt nem hogy ez a szó létezik. :D

Én se tudtam amíg nem olvastam róla valahol. Ez valahogy belénk van kódolva, teljesen ösztönös, a részemről legalábbis. Szóval lehet hiába mondod.

2015. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1-2: Ha kérdezné, hogy mi az, nem mondanám meg.

Majd utánanézne, és rájönne, hogy tényleg az volt. :D

2015. jún. 21. 22:07
 4/22 anonim ***** válasza:
A legrosszabb válasz.
2015. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Hát érdekes volt kicsit belenézni a netnek ebbe a bugyrába is:D Amúgy szerintem semelyik nő sem ismeri ezt a szót, ahogy leveszem, sima ismerkedési szövegeket, mint "mit dolgozol?" is tesztelésnek vesznek, mikor szerintem ez egy tök alap kérdés ha már a napodból 8-10 órát a munkahelyeden töltesz elég meghatározó szerepet jelent az életedben... És nem a másik pénztárcájában akarok turkálni ezzel...


Ezeket a hülye csajozós oldalakat se kell komolyan venni. Egy csomó itteni ( [link] válasz alapján bukóf...kalapnak néznélek.

2015. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ez szerintem egy orbitálisan nagy baromság...
2015. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Mivel az ilyen oldalak ingyenesen megtekinthetők a neten, nők is olvassák. Pl én is. Kiváncsiságból. Orbitális baromság. Ha ismerkedésnél ezt benyögné egy pasi, egy tök normális kérdés után úgy hagynám ott mint eb a szaharát. Kell a francnak taktikázós PUA-s gyerek.
2015. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Akkor mit tegyek?

Mert ha normálisan válaszolok, és nem taktikázom, ahogy a 7-es írta, akkor unalmasnak tûnök a nô elôtt.

Amúgy 7-es: Ha a férfiak taktikázása elítélendô számodra, akkor a nôk shit tesztjei miért nem azok? Azok is egyfajta taktikaként szolgálnak, hogy a nô megtudja, milyen magabiztos a férfi.

2015. jún. 22. 09:47
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Én tudatosan biztosan nem tesztelgetek senkit. Ha mégis feltennék olyan kérdést, amire van "helyes" lereagálási mód, az nyilván azért van, mert az ismerkedésnek az a lényege, hogy nyerjek egy képet a másik személyiségéről. Teljesen spontán és ösztönösen jönnek ezek, és elsősorban az a jó pont, ha a pasi is spontán és ösztönösen felel rájuk. Ha ilyen hülyeséggel jönnél nekem, hogy "HÁHÁ, szivi, lebuktál, ez egy shit-teszt!", akkor alapból esélytelen lennél nálam, mert képtelen vagyok komolyan venni egy olyan srácot, aki szaros csajozós oldalak tanácsait fogadja meg.
2015. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk mert az egyik tudatos hazugság, torzítva a magáról kialakított képet míg a másik, márha van ilyen, nem tudatos. Van különbség, nem is kicsi.
2015. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!