Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülye voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülye voltam?

Figyelt kérdés

Én arról álmodtam gyerekként, hogy majd lesz jó munkám, lesz egy aranyos barátnőm, aki majd szeret és én is szerethetek, aki mindig ott van velem, ha szükségem van rá, akivel boldogan élhetek.


Ehelyett egy nem túl jó melóm van, mert nincs másra lehetőség, mellette egyetemen szopok még mindig, és senki se szeret. :D


22/F


2015. jún. 22. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
üdv a klubban! erre mondják hogy az álmok nem válnak valóra
2015. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Nem,álmodozó naivként én is ilyenekben hittem,mikor kicsi voltam.

Ugyanúgy állok,mint Te.Van egy nem túl jól fizető melóm,mellette egyetem,és senki sem szeret,nőket nem is érdeklem egyáltalán...

Ez van,el kell tudni fogadni. :/

24/F

2015. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát látom akkor nem csak én vagyok így vele..

Szabadidőm meg szinte alig van bármire is, ha épp nem dolgozom akkor ZH-ra, vizsgára tanulok, gyakorlok, tételt dolgozok ki.


Mikor ilyen időszakba vagyok, elmegyek dolgozni, hazaérek és tanulok még le nem fekszem, sokszor éjjelekbe nyúlóan.

2015. jún. 22. 13:40
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanez vagyok csak nőben. Azt hittem ilyenkorra már a lagzimat tervezem egy jól fizető állás mellett. Nem... 25 évesen az egyetemen szívok és jelen állás szerint úgy tűnik sosem fogom megtalálni a nagy őt. :) A fizetésem pedig kifejezetten sz*r. Ha nem a szüleimmel laknék, meg sem élnék belőle. Érdemes volt tanulni!
2015. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na igen, én is így gondoltam.. hogy ilyenkorra már lesz legalább egy jegyesem :D
2015. jún. 22. 13:44
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Ohhhhhh még szopik! Fejezd csak be az egyetemet,mindenképpen előnyöd lesz belőle.Később lehet jobb munkád és nem hiszem hogy van olyan ember a világon aki NEM szerethető.
2015. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Még lehet jó munkád, aranyos barátnőd, nem vagy elkésve semmivel. Persze én sem így képzeltem el gyerekként a jelenlegi életem, de bízok benne, hogy egyszer lesz egy szerető barátom, főiskola után lesz egy jó munkám.:)

20/L

2015. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is remélem :/
2015. jún. 22. 14:12
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Én meg pont arról álmodoztam, hogy egyetemen tanulok és tudós leszek, ehelyett soha nem jártam egyetemre.

Szóval ne nyavalyogjatok egyetemisták.

2015. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én ha tehetném legszívesebben két szakot tanulnék egyszerre, csak a munka mellett nem lehet..
2015. jún. 22. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!