Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Agglegények! Milyen az életete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agglegények! Milyen az életetek? Nem vágytok párkapcsolatra? Szexuális igényetek van?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert van egy férfi aki jóképű, de mégis agglegény életet él, tetszik nekem, csak nem értem, miért él így.

Nektek saját akaratatotokból vagy csak úgy- így alakult az életetek?

(Meg fogom majd kérdezni Tőle szemtől szembe, de, előbb kíváncsi vagyok, hogy Nálatok mi az oka a dolognak).



2015. jún. 22. 15:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Van egy átlag normális keresetem, tűrhető munkám, szóval anyagiakban rendben vagyok. Van egy menete az életemnek ami néha monoton. Január óta vagyok agglegény vagy mondhatjuk egyedülállónak szinglinek is ugye....

Keresek is nőt meg nem is.

De néha úgy vagyok vele h én már kerestem és találtam eleget most már keressenek ők engem :)

2015. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Nekem volt olyan időszakom, amikor nem kerestem a szerelmet, csak buliztam és dugogattam. Tök jól éreztem magam, és nem gondoltam volna, hogy bárkivel is megállapodjak, aki nem álmaim nője. Aztán megtaláltam és megállapodtam. Nem bánom, de ha egyszer vége lenne, akkor biztosan megint nem keresnék sokáig kapcsolatot, csak szexet.
2015. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Itt minden agglegény huszonéves,pedig csak 30 felett lesznek azok.
2015. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
És a 40 plusz felettiek???
2015. jún. 23. 17:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Az életem szar. A párkapcsolatokból elegem van, egyet se akarok. Szexuális igény is egyre ritkábban van hála az égnek.
2018. szept. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Idehaza élek, nyugis az életem, és azzal tölthetem amivel csak akarom

A nőkre pedig magasról szrok, minél inkább megismertem őket, annál kevésbé van rájuk szükségem

Csak nyűgnek vannak a nyakunkon

2019. szept. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

az en eletemmel semmi gond nincs, remekul elvagyok egyedul lassan mar 10 eve.


a nok epp eleget mutattak magukbol hogy egy eletre elmenjen a kedvem toluk.


parkapcsolat? inkabb a halal...

2021. jún. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!