Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez tényleg ennyire ijesztő számotokra?

Figyelt kérdés
Egyik lánynak rossz kedvemben elmeséltem, hogy megölnék valakit, erre már nem akar velem beszélni, mert nagyon megijesztettem vele, pedig szívem szerint nem tennék ilyet csak annyira szarul voltam, hogy kijött a számon és sajnos részletesen elmeséltem hogy tenném meg. Van mikor felidegesítem magam egy pár dolgon, és hülyeségeket beszélek, pedig sose gondolom komolyan.
2015. jún. 22. 18:44
 1/8 Mumusan ***** válasza:
100%

Velem is van ilyen. Kész krimi :)

Viszont ezeket kimondva másnak rémisztő lehet. Hiszen aki nem ismer minket jól, az nem tudja eldönteni hogy elmebetegek vagyunk vagy krimiírók ;)

2015. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem is megesett már - igen, lány létemre -, hogy mondtam hasonlót, de eddig eszébe sem jutott senkinek komolyan venni. Ebből ítélve a főkérdésedre egy határozott nem a válasz.
2015. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"elmebetegek vagyunk vagy krimiírók"


Azért inkább az előbbire tippelnék. A krimirók ugyanis nem a barátaikat rémisztgeti személyes okokból fakadó gyilkosságokkal, hanem irnak irnak egy krimit.

Szóval van némi "műfaji, " illetve kontextusbeli különbség.

2015. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Számomra nem ijesztő,én is mondok ilyeneket.Az lenne csak ijesztő,hogyha meg is tennéd.
2015. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ideges állapotban, eltorzult fejjel mondod, akkor valószínűleg íjesztőnek hat/betegnek néznek.

Főleg ha olyannak meséled, aki annyira nem ismer.

2015. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyasmit én is mondok néha mérgemben, hogy valakit megfojtanék, vagy ilyesmi, de itt meg is áll a dolog. Ha valaki nekem szinte már kéjes élvezettel ecsetelné, hogyan nyúzna meg, darabolna fel, gyújtana meg valakt, csak mert kicsit felbosszantott, az azért már bennem is megkongatná a vészharangot. Azért, én úgy gondolom, értelmes, ép ember nem meséli el részletesen, hogyan ölne meg valakit, max tényleg bevett frázisokban beszél, nem valami hátborzongató, véres jelenetet ír le.
2015. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondtam, hogy mesterlövész puskával halkan végeznék az illetővel. Nem gondolom komolyan de többször kijönnek a számból ilyen nem normális dolgok. Nem akartam ennyire megrémiszteni.
2015. jún. 22. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Még egy mocskos wookie, hihetetlen, férfi ember közelről ront rá az ellenségeire, és puskatussal veri őket agyon, nem egy bokorban hasalva puffogtat. Szégyelld magad!

2015. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!