Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagy kérés, lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy kérés, lenne a barátnőmnek, hogy töltse velem azt a napot amikor a születésnapom van?!?

Figyelt kérdés

Sose volt boldog születésnapom egész gyerekkoromba, most legalább szeretnék egyet, amiire úgy emlékezhetek, hogy kellemes volt, de nem, ő nem, neki más fontosabb, ő inkább a barátnőivel megy pont azon a hétvégén "nyaralni" pár napra, és csodálkozik, hogy megsért ezzel engem.


Kinek van igaza ?


2015. jún. 22. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%
Nem szeret ő téged.
2015. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%

A barátnőd tipikus nő, de nézd a jó oldalát, legalább van kit megdugni időnként.


Igazam pedig nekem van.

2015. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem szeret fontosabb a bn. mint te sokat ne várj tőle.
2015. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Hm, igazad van. Menjen nyaralni, de ne pont a születésnapomkor. Szóval, ha már nyaralás, végleg elküldeném melegebb éghajlatra! :D
2015. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem nagy kérés, de hát kinek mi. Más a fontosabb neki.
2015. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mikor kérted, mikorra volt lefixálva a nyaralás, mióta vagytok együtt, mit mondtál a szülinapoddal kapcsolatban neki, egyáltalán mik az előzmények, amellett, hogy sz...r volt a gyerekkorod??
2015. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom mikorra volt lefixálva, és mikor lett lebeszélve.


Közel 11 hónapja vagyunk együtt.


Hát úgy semmi különöset nem mondtam neki, csak nemsokkal utána jöttünk össze ugye, és idővel mikor beszélgettünk, volt róla szó, hogy nekem annyira nincs jó tapasztalatom vele, és szeretném ha ez megváltozna, konkrétan nem mondtam hogy mit akarok, de gondoltam alap, hogy velem tölti el ha már én is vele voltam.. mikor bedobta ezt a nyaralást, akkor mondtam rá, hogy én azt szeretném ha akkor velem lenne, erre mondta hát hogy neki más programja van már, meg miért nem szóltam hamarabb. (mintha nem tudná mikor van, vagy változna az időpontja).

2015. jún. 22. 19:21
 8/22 opened paradise ***** válasza:
67%
Vagy meglepi buli lesz...de inkább ne számíts rá! :D
2015. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%

te hülye vagy? :D


nyilván ha le van fixálva egy nyaralás x emberrel, nem fog mindenkit cserbenhagyni az új pasija miatt... azt se tudod mikor foglalta le, de azt írtad nem rég jöttetek össze..

2015. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy nem lesz semmi.


Mondjuk ha ennyire nem képes, nem is kell tőle semmi, meg az se, hogy velem legyen.


Ezek után le teszek arról, hogy nekem valaha lesz normális születésnapom mint másnak, soha többet nem fogom megünnepelni. Mondjuk évek óta nem nagyon ünneplem, csak most hogy lett barátnőm, gondoltam majd hátha..

2015. jún. 22. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!